Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam meg a barátomnak...

Hogy mondjam meg a barátomnak hogy finoman bánjon velem, meg hogy ha még izgasson az elött mielött belém hatol?

Figyelt kérdés
Mert én már nagyon akarom és ő is én még szűz vagyom de ő már nagyon tapasztalt! Segitenétek megfogalmazni a dolgokat? Sokat irjatok lécci köszii
2011. aug. 3. 17:19
 1/7 anonim válasza:
Ha tapasztnyalt, akkor tudja, hogy be kell melegíteni a sütőt, sztem emiatt ne aggódj. Főleg ha tudja, h szűz vagy, akkor ha nem egy kőbunkó, oda fog figyelni rád, minden kívánságodat teljesíteni fogja.
2011. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"kérlek bánj velem finomabban!"

"izgass még!"


ilyen egyszerű...

2011. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nincs olyan hogy hogyan mondjam meg mert nem annyira bonyolult,a lényeg hogy merj őszinte lenni,és a szemébe nézni és elmondani hogy mit szeretnél,és hogyan szeretnéd.Ha valami nem tetszik bátran mondd meg neki,vagy ha valami nagyon tetszik akkor azt is említsd neki,így soksok tapasztalatot szerez,és tudja majd rendszerezni hogy mi az ami igencsak bejött neked.És a legfontosabb az őszinteség..persze a bizalom mellett.Az is kell hogy bízz benne hogy ő vigyáz rád!Emellett merj hozzá őszinte lenni..nem fog meg enni,se le kaszabolni :))

Sok sikert! :)

L/15

2011. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha szeret téged és ráadásul tapasztalt akkor megért ha simán megmondod.. de ha nem mondasz neki semmi akkor is rá kell h jöjjön :D
2011. aug. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végülis igazatok van:) csak kiváncsi voltam a véleményetekre! Ha van még valami jó tanácsotok számomra az első szexuális együtléthez megköszöném! köszönöm
2011. aug. 3. 17:32
 6/7 anonim válasza:
mond meg neki, h vigyázzon rád. ennyi. jó tanács az, hogy ne kezdj el nyivákolni ha picit fáj, mert lehet hogy fog. amikorr átszakad. nekem egyáltalán nem fájt, én minden másodpercét élveztem
2011. aug. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bea90 válasza:
Annyi hogy megmondod kerek perec a dolgot. :)
2011. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!