Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy mondjam meg a baratomnak...

Hogy mondjam meg a baratomnak hogy legyen gyengedebb az agyban?

Figyelt kérdés

a baratommal mar 1eve egyutt vagyunk,es 1 honapja vesztettem el vele a szuzessegem..o mar volt korabban novel..(19eves)

nekem viszont o az elso baratom(17) es amikor eloszor megtortent,nem igazan figyelt ram ugy erzem,mert mondtam kozben hogy faj,de azt mondta hogy hamar elmulik es hogy utana majd jo lesz mindkettonknek..persze nem lett..aztan akarhanyszor csinaltuk,tenyleg onzo volt..viszont maskor kedves velem,de ha lefekszunk valahogy megvantozik..azthiszem mondhatom ugy hogy dominans lesz es nem torodik ugy velem:(

szerintetek hogy mondjam el ugy neki hogy vegye esre magat,de azert ne is menjen a kapcsolatunk rovasara a dolog..?mert ez igy nem mehet tovabb:(


2011. aug. 26. 00:11
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz erről őszintén beszélni vele akk tuti a barátodnak nevezhető ember?
2011. aug. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak mond meg neki!
2011. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezert nem kellene 17 evesen mar egybol belemaszni a sex-be. Miota vagytok egyutt? Attol , mert szavakkal bizonyitja neked es kedveseggel, hogy szeret nem jelenti azt, hogy tenyleg. Vegulis en 20 eves lany vagyok ... de nem is banom , hogy az eddigi barataimmal meg nem fekudtem le! Egysem lett volna velem olyan amilyet en szerettem volna, ugyhogy lehet ,hogy lekene ulj vele es szepen megmondani, hogy figyelj ez igy nem jo! Es ha felkapja a vizet .. netan szakit?! Menjen ... :)

Az nem baratod plane nem olyan baratod akinek ha mondod, hogy faj tovabb csinalja ugyanugy, es semmit sem valtoztat! De en csak egy velemeny vagyok a sok kozul :)

2011. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazatok van..:(
2011. aug. 26. 00:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt nem kell szomorunak lenned. :)

Lehet valtoztat ... lehet nem. De midnenkepp mondd meg neki es meglatod mi lesz!

Es allitolag a sex gyonyoru (nos nincs tapasztalatom) de valoszinuleg ugylesz az ha nem csak neki lesz felemelo erzes mig te szenvedsz.

Sok sikert!

2011. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Legyél már légyszives gyengédebb BAZ+ !!
2011. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nyisd ki a szád és mond el neki,ne légy már szerencsétlen,ha lefekszel vele csak meg tudtok mindent beszélni nem?
2011. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

deigen..de en nem is tudom..:(

habar nagyon szeretem,meg o is engem,mert kimutatja mindig ha egyutt vagyunk es habar vagyom is ra,meg vonzodom is hozza meg kivanom is vele az egyuttletet,megis amikor mar szeretkezunk,ugy erzem hogy ez nem jo nekem es nem ertem hogyha mindig olyan kedves velem,akkor eppen ebben mert nem tud?mert tenyleg volt mar hogy kozben kertem hogy alljunk le,mert igy nekem rossz,aztan meg arra hivatkozott hogy mar tudja mi a dolga es hogy probaljam elvezni es adjam at magam az erzesnek :s :'(

az a leg furabb,hogy miutan 'vegzett',megcsokol,atololel es mintha eszre se vette volna hogy ez nekem nem okoz oromet..vagy csak azt mondja hogy minden alkalommal jobb lesz..

2011. aug. 26. 00:46
 9/9 anonim válasza:

A barátod egy önző suttyó...csak a saját élvezete a fontos, téged meg elintéz egy két szóból s te hiszel neki. Meg most már biztos görcsölsz is mellette, ha flytatod, ez kihathat az további egész szexuális életedre. Ülj le vele, beszélgessetek, mondd el neki, hogy mire vágysz, kényeztessen ő is egy kicsit, ne is engedj neki semmit, amíg téged ki nem elégít például...s ha nem tud rád odafigyelni akkor vágd ki. A szex lényege a kölcsönös örömszerzés. Önző emberrel soha nem lesz jó.


33/F

2011. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!