Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Úgy érzem felkészült vagyok...

Úgy érzem felkészült vagyok rá és akarom. Ebben mi a rossz?

Figyelt kérdés
Szeretem a barátomat és úgy érzem fel vagyok készülve az első együttlétre. Testileg persze, de lelkileg is. Mert akarom a dolgot, és nem vagyunk felelőtlenek. "megterveztük" mikorra, és hogyan védekezünk. Mindent megbeszéltünk. Én őszinte vagyok, úgy érzem ő is az velem. Nem csak arra kellek...akkor nem lenne velem már 7 hónapja. És a tetteivel is érzem. Ő az a férfi aki megérdemli, hogy lefeküdjek vele. A probléma viszont a következő: 15 vagyok. Ami nekem nem lenne az. De bárkit megkérdezek, általánosságban, vagy itt az oldalon is megkapom, hogy: 15 és már ezt akarod csinálni? Nem szégyenled magad?...De nem értem, ha ilyenek a körülmények amit leírtam...mi benne a rossz? A kor csak egy szám. Vagy én fogom fel rosszul a dolgokat? 15/L
2011. aug. 3. 20:00
 1/8 x) ***** válasza:
100%
De te legalább okos 15 éves vagy aki megtervezi és felelősségteljes. Nincs abban semmi rossz ha odafigyeltek egymásra és védekeztek. :) ha szerinted felkészültél rá akkor hajrá. De aztán ne lássak tőled is kérdést hogy "lefeküdtem a barátommal. lehetek terhes?" ;)
2011. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

utolso remélem életedben nemfogsz senkivel kefélni,és csajod sem lesz te utolsó irigy senki..

szerintem nincs semmi rossz benne..nyugodtan,ha a pasinak nem csak arra kellesz..akkor miért ne?:)áá nemértem ezeketa sok r.iba.ncozókat,az ilyeknek fogadni merek h sose volt csajuk,és csk gépen láttak puncit..gg

2011. aug. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi első válaszoló.:D Nyugi, nem lesz.:D

a másodiknak meg: pont az ilyen értelmes, pozitív, összefüggő válaszokat szeretem ezen az oldalon. :)^^

2011. aug. 3. 20:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszoló köszönöm:) Igazad lehet xD
2011. aug. 3. 20:11
 5/8 anonim ***** válasza:
bújj el szerintem,3madik vok..
2011. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ha mindent megterveztetek és már kívánod is akkor hajrá!A másodikon én személyszerint jót röhögtem mert poén volt.És nem nincs ebben semmi rossz ha már készenállsz rá akkor nem fogod megbánni és ha téged nem zavar a korod miért érdekel más véleménye?
2011. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én is 15 vagyok a barátom 18 és mi is pont így megterveztük! védekezünk és nem 1 szemetes bokor aljában csináljuk!:) ebben nincs semmi rossz mi is sok bántó szót kaptunk de mi tudjuk mit csinálunk más véleményével pedig nem kell foglalkozni!:) hajrá csajszi;)
2011. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nincs ebben semmi rossz, van aki korábban veszti el és nem bánja meg. A lényeg hogy szeretitek egymást és fel vagytok készülve és védekeztek! A többi ember véleményével meg ne foglalkozz!
2012. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!