Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz, hogy szűz lánynak jobb...

Igaz, hogy szűz lánynak jobb úgy csinálni, hogy ő van felül?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy így jobb, mert ők tudják irányítani, hogy mennyire hatoljon be a barátjuk, de én attól tartok, hogy nem mernék "ráülni". :D Meg ha már sikerült is a behatolás mi van ha annyira fáj, hogy nem tudok mozogni? Akkor ülünk (ill. ő fekszik) és nézzük egymást vagy mi? Miért preferálják egyesek első szexhez ezt a pózt?
2011. aug. 7. 11:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
37%
szerintem csináld lóval,utána ez a kérdés már felesleges lesz.
2011. aug. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Én elsőre biztos nem lennék felül! Főleg hogy a barátommal mindketten szüzek vagyunk... Egyszer már majdnem összejött a dolog...de akkor ő vadult volna "rajtam".:D Biztos jó lett volna.:D
2011. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%
Elsöre jobb ha a pasi van felül szerintem:) nálam is így volt és tök jó volt nem fájt nagyon és nem is véreztem:)
2011. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
92%
Mi például már mindenhogy próbáltuk,mégsem szakadok át.A barátom már bele sebesedett,de akkor sem jut belém.Mint kiderült van nőgyógyászati bajom,de nem tudom az befolyásolja-e a dolgot.
2011. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!