Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Barátnőm szűzhártyája nagyon...

Barátnőm szűzhártyája nagyon érzékeny! Másoknál is hasonló a helyzet? Megoldás?

Figyelt kérdés
Így sajnos eddigi próbálkozásaink kudarcba fordultak. Mikor orálisan kielégítem és véletnül hozzá ér a nyelvem a szűzhártyához már az is nagyon fáj neki. Orgazmus után mikor nedves akkor már próbáltuk az ujjammal is, és rendesen is a szexet de annyira fáj neki a legkissebb érintés is, hogy abba kell hagynunk mindig, és a hüvelyébe egy kicsit se tudok behatolni. Ezen szerintetek már, csak az segít ha én nem hagyom, hogy elhúzódjon tőlem és akkor szakítsam át neki? Több mint 8 hónapja vagyunk együtt és már csak ez áll az utunkba. Ő 20 éves. Köszönöm a válaszokat
2009. ápr. 10. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is fajt az ujjazas, amikor még szűz voltam. a baratom gyengéd volt, es nagyon lassan probalta benyomni először csak az egyik ujjat. fajt, de ki lehetett birni. aztan egy nagyon piciket vereztem, es utana mar nem volt baj. nem lehet h inkabb pszichés okai vannak? lehet h fél a baratnod.
2009. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is pszhihes oka van.. attol hogy nyelveddel megerinted nem fajhat nekii!!

Beszelejtek meg hogy hogy mint.. lehet emg nicns kesz ra :(

sok sierkt :)

2009. ápr. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Javitson ki valaki,ha tévedek de a szűzhártya a hüvelyBEN van,legalábbbis nekem ott volt.Orál közben hogy érhetsz hozzá a szűrhártyájához,nyelvvel?Na mindegy ezt nem értem.Szerintem próbálkozzatok kitartóan,a barátnődnek talán nyugodtabbnak kellene lennie.Egyszer úgyis átszakad,gondolom egy kis fájdalmat kibír annak érdekében,hogy ne maradjon szűz örökre.Csak egyszer kell elviselni,más is túlélte.Csak ügyesen!
2009. ápr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

Azt hiszem, nem ártana egy kis anatómiai felvilágosítás. A szűzhártya a hüvelyben van, amit aligha érsz el a nyelveddel...

Mi lenne, ha 1 jó síkos ujjaddal próbálkoznál? Aztán egyre többel. Végül a farkad is beférne. Ha hiperelképzelhetetlen a dolog, akkor küldd nődokihoz, hogy vágassa át a szűzhártyáját, de szerintem kizárt, hogy az legyen a probléma. Csak a sok idióta hangoztatja fennhangon, hogy a szüzesség elvesztésébe bele lehet halni, mert akkora a fájdalom. Szó sincs ilyesmiről, mindössze sok-sok petting kell és síkosító...

2009. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
nah akkor jelezném a szuperokosoknak, hogy a szűzhártya ugyan a hüvelyben található, de csak pár centiméterre a hüvelynyílástól. (tehát ha bedugja a nyelvét simán eléri) a szűzhártya általában látható(nyílván amég megvan), ha terpeszben felhúzott lábakkal leülsz egy kistükörrel felfegyverkezve.
2009. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ha nem hagyod, hogy elhúzódjon tőled, az nagyjából erőszak volna. Ha ő azt mondja, hogy nem, akkor azt tartsd tiszteletben. Ha fáj, akkor fáj. De hagyj benne olyan élményt, hogy a barátja erőszakkal szakította át a szűzhártyáját. Türelemmel kell lenned.
2009. ápr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
jav: De NE hagyj benne stb.
2009. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg ennyire fájdalmas a legkisebb érintés is, akkor orvost kéne kérdezni. Simán és fájdalommentesen átvágják neki, és utána minden könnyebb lesz. De ugyanolyan óvatosnak kell lenned, mert elsőre a tágítás is fáj!
2009. ápr. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem hinném hogy pszihés okai lennének. Hisz már ő is nagyon kívánná és akarja is, de nagyon fáj neki. Ez az orvosos dolog tényleg nem fájna nagyon neki?
2009. ápr. 11. 08:03
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

hát én is olvastam már olyat hogy a lánynak annyira vastag volt a szűzhártyája hogy nőgyógyász kellett hogy átvágja, ami körülbelül pár másodperces művelet, és nem fáj annyira hogy ne lehessen kibírni.

talán egy próbát megérne, hogy elmenjen a nődokihoz, és elmondja a problémáját, hogy mennyire érzékeny a szűzhártyája, és kiváncsi rá h nincs e valami elváltozás, vagy nem túl vastag e, ilyesmi

csak egyszer kel rajta túllenni, szorítok nektek

2009. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!