Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El akarom veszíteni a szüzessé...

El akarom veszíteni a szüzességemet. Mit tegyek, hogy felálljon prostiknál?

Figyelt kérdés

29/F vagyok, és még szűz. Két alkalommal már próbálkoztam örömlánynál, de egyszerűen nem állt fel, és így csak kidobtam a pénzt. Van valami tanácsotok arra, hogy már eleve álló farokkal menjek oda? Esetleg valami jó potencianövelő?

(Szeretném, ha a kérdésre válaszolnátok, és nem olyanokat írnátok, hogy "Hagyd a prostikat. Inkább egy párkapcsolat kellene." Ezen is rajta vagyok természetesen, de bizonyos okok miatt nekem nem megy olyan könnyen. Arra vagyok kíváncsi, hogy prostival hogy hozhatnám össze.)


2011. aug. 9. 09:52
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
92%
Előző: fújjjj de undorító. :P
2011. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
Én 3 éve Amszterdamban élek. Itt kirakatban állnak a prostik, egy 15 perces menet 50 euro, óvszer mindig van náluk. Eddig kétszer próbáltam meg, de mindkétszer kudarc volt.
2011. aug. 9. 15:52
 13/60 anonim ***** válasza:
Így már érthető és mindennapi dolog leugrani a boltba :D 50 euro elég sovány! Még olcsóbb, mint itthon? Bolti simán elszedi az 50%-ot, marad 25%, abból az adó kb.20%, 15= mondjuk 5000 forinért? Itthon is egy minőségi 15.000FT körül. (utcai 1500-7000(komplett, de nincs pihe-puha ágy) szerintem)Valamit csak lehet kezdeni veled, te gyerek! Karmolászós Domina nő? :)
2011. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
50 euro kb. 12 000 forintnak felel meg.
2011. aug. 9. 23:14
 15/60 anonim ***** válasza:
62%

Én is voltam kint,meghúztam pár kirakatost és összehasonlítva egy lakásossal azért ég és föld.

Aranyosak voltak kint,sőt még tél is volt,de ismerem magam annyira,hogy összehozzam még lefagyott pélóval is.

Ha már nem tudsz lakásoshoz menni,akkor csak pipáztatásra fizess be a kirakatosnál.

Közben nézed a hozzáállását és ha aranyos,akkor legközelebb meg is dugod.Kint hagyták magukat ujjazni is.

Egy-két felest verj be előtte.

2011. aug. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
37%
Hova süllyed még ez a világ....
2011. aug. 11. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim válasza:
63%

Van egy nagyon frankó "étrend kiegészítő" Dragon Power. Gyógyszertárakban vény nélkül lehet kapni. Rózsaszín doboza van.

Szuper jó, kb 20-30 perc alatt hat, nekem 3 napig (nem egész nap) olyan merevedésem volt mint állat. Kipróbáltam ribancoknál is, szétszedtem őket.:)

2011. aug. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:

02:28-as:


Lehet, igazad van. Mindkét alkalommal úgy köszöntem el (nem egyazon személyek voltak), hogy majd még lehet jövök. Csak ezután nem vitt rá a bátorság, valahogy olyan égőnek, megalázónak tartottam volna. Ez helytelen hozzáállás?

2011. aug. 11. 09:20
 19/60 A kérdező kommentje:

07:59-es:


Azt próbáltam már, bevettem, és úgy elsétáltam ott a piros lámpásban. De nem mondanám, hogy bármi hatást éreztem volna. Persze a szorongás is bennem volt.

Lehet, hogy tényleg az lenne a jó módszer, hogy egy személyt kinézni, " első alkalommal csak fogdossa, próbálja felállítani, másodjára már remélhetőleg dugunk is"? Csak evvel az a gond, hogy ahány alkalom, annyiszor 50 euro.

2011. aug. 11. 09:23
 20/60 anonim ***** válasza:
78%

2.28vok

Igen.

Egy kicsit érdekes a hozzáállásod.

Ezeknél a lányoknál nincs olyan,hogy égő.

Én is csináltam/kértem már olyasmit náluk,hogy tátva maradt a csaj szája,de nem izgat,ez nem büszkeségi kérdés,hanem kikapcsolódás.

Láttak ezek már mindent és simán benne is voltak,bármit kértem is.

Ő van énértem,nem én őérte,szóval az egész rólam szól,neki kell az én kedvemre tennie.

És igen 50euro,de az önismeretért ez nem nagy pénz.

Béreld ki hosszabb időre.

Először fizess be egy live showra,nézed a csajt,farkalod magad,nyúlkálsz,simogatod,ellazulsz,viccelsz vele,dicséred,aztán megcsinálsz vele mindent amit szeretnél.

Poénra is veheted.

Mi úgy kezdtük kint,hogy bementünk egy hatalmas néger nőhöz 3an live showra és felváltva tologattuk neki a műfarkat,elfenekeltük a nagydarab asszonyt,közben síkítottunk a röhögéstől-ő is-,áthívtunk mellé egy másikat,pont az ellentétét,karcsú szőkét,feltérdeltettük őket és közelről összehasonlító elemzést végeztünk a pun-ciuk között nagy komolyan,aztán megint sikító röhögés.

Szeretik az ilyet.

Utána mentünk tovább és mindenki az ízlésének megfelelő karakterű bigéhez ment.

Csak lazán.Náluk nem kell teljesíteni.

Ha rászánsz minden héten 1 alkalmat,akkor 2 hónap alatt elsőosztályú kéjenc leszel és dugni is megtanulsz.

2011. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!