Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El akarom veszíteni a szüzessé...

El akarom veszíteni a szüzességemet. Mit tegyek, hogy felálljon prostiknál?

Figyelt kérdés

29/F vagyok, és még szűz. Két alkalommal már próbálkoztam örömlánynál, de egyszerűen nem állt fel, és így csak kidobtam a pénzt. Van valami tanácsotok arra, hogy már eleve álló farokkal menjek oda? Esetleg valami jó potencianövelő?

(Szeretném, ha a kérdésre válaszolnátok, és nem olyanokat írnátok, hogy "Hagyd a prostikat. Inkább egy párkapcsolat kellene." Ezen is rajta vagyok természetesen, de bizonyos okok miatt nekem nem megy olyan könnyen. Arra vagyok kíváncsi, hogy prostival hogy hozhatnám össze.)


2011. aug. 9. 09:52
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 49-es, és akkor írtam ide először. Pontozz fel, majd megváltozik a százalék.

Durva, hogy ezt a kérdést két éve olvastam, és most is érkezett rá válasz.

2014. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
PARDON! De most komolyan mennyi esélye van annak, hogy két 68%-os legyen egy topikban? :O Így más. Ha az előbbi választ a másik illető írta volna, akkor a megelőző válaszaival együtt provokatívnak venném. De így önmagában okés.
2014. jún. 24. 21:47
 53/60 anonim ***** válasza:

Ezek szerint van rá esély, hogy egyforma százalékok legyenek.

Majd legközelebb azért gyorsabban cselekedj, ha ilyenbe vágsz bele!

2014. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:

nem bunkózni akarok, normálisan kérdezni :)

arra nem gondolsz ha egy nem prostival fogsz lefeküdni, akkor akkor is az lesz az első? vagyis én úgy gondolom hogy oké, nem vagy szűz, de egy olyan nővel teljesen más, szóval az is első.

2014. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:
54: Nem, abba gondoltam bele -32 lévén- hogy ha tovább várok, akkor idegileg teljesen kikészülök, felcsomagolódom.
2014. jún. 26. 08:25
 56/60 anonim ***** válasza:

"lányok közeledését mindig olyan címen hanyagoltam, illetve utasítottam el magamban, hogy még sose csináltam, mi lesz, ha kiderül, ha odaáig jut a dolog"


Azért egy tapasztaltabb lány így is levágja, mi a helyzet :)

Attól, hogy sikerült nagy nehezen "doppingolva" bedugni, az még 0 szexuális tapasztalat.

2014. júl. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
37%

Nekem a harmincas pasikban az tetszik, hogy elég tapasztaltak már, és (az esetek többségében) jó szeretők.

Attól még hogy prostit lefektettél (egyszer vagy többször) még nem vagy se tapasztalt, se jó szerető, sőt. Egy normális lánnyal egyáltalán nem olyan az együttlét, mint egy prostival. Egy lányt kényeztetni, szeretgetni kell,nem pedig csak megdugni, hogy "hurrá, végre felállt...". Szóval tökjó hogy már nem vagy szűz, de ez rajtad kívül senkinek nem jó, mert normális lánnyal még lehet hogy rosszabbul bánnál, mintha még szűz lennél.

Na mindegy, ez csak az én véleményem...

2014. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
70%

alapból az az elgondolás a tévedés a részedről kedves utolsó,hogy különbséget teszel az örömlányos dugás és a rendes kapcsolatban dugás között.

legalábbis én amikor voltam nem egy lakásos szolgáltatónál,egyáltalán nem éreztem különbséget.

abban a helyzetben férfi és nő voltunk.

leginkább az egy éjszakáshoz hasonlít.

szóval tévedés abból kiindulni,hogy pár bunkó paraszt lekezelően,vagy érzéketlenül viselkedik örömlánnyal.

ha így viselkedik,akkor a csaj kidobja a fenébe,vagy addig flegmázik,amíg lelankad a csóka farka és beég a francba.

2014. júl. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 A kérdező kommentje:
58: Abszolúte egyetértek. És mindazonáltal, én nem vagyok egy szenteskedő típus, de nekem az örömlány is egy nő, attól függetlenül, hogy jóllehet nem élvezi a dolgot, csak űgy szimulál. És sose lennék képes olyan ocsmány becézéseket és jelzőket használni menet közben, mint egyesek.
2014. júl. 3. 15:50
 60/60 anonim ***** válasza:

El ne hidd kérdező, hogy mekkora különbség van prosti és "normális" nő között. Ugyan az mind a kettő csak különböző szakmával. A 57es nem hivatásos ellenben egy nagy nyomorék, paraszt.

Az ilyen semmire nem való csak arra, hogy egy gazdag csávó egy este alatt 5-szőr szét tolja.

Ritka nyomorult ember az aki más örömére így reagál. Ugye ötvenhetes....

2014. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!