Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most leszek elsős egyetemista....

Most leszek elsős egyetemista.22 éves szűz lúzerként van esélyem találni egy lányt? Vagy adjam fel, mert egy ilyen nyomi senkinek sem kell?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 23:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Miért nem mész gólyatáborba? Pasim idősebb nálam, sok gólyatáborban volt, azt mondta az egész nem szól másról, mint hogy mindenki kefél mindenkivel, csajoznak-pasiznak meg isznak (nem is örült mikor kitaláltam, hogy most én is megyek. :D). Na ha itt nem, akkor máshol aztán főleg nem lesz esélyed csajozni ilyen hozzáállással... :D

20L

2011. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
amíg így állsz hozzá, soha nem lesz senkid. ha 30 éves leszel, akkor sem, ha 40 akkor sem....ésígy tovább.amíg tartod ezt a hozzáállást, b*szhatod.(tapasztalat)
2011. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon negatív a hozzáálásod ezen változtatni kéne.

Nem biztos,hogy az egyetemen kell neked csajozni próbálkozhatsz fiatalabb lányokkal is.

2011. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Irány a tábor! Én is ilyen voltam, mint te. Ott megváltozott minden.


http://www.youtube.com/watch?v=Rex2c7Lim8k


ezt lesd meg. Ilyen egy tábor.

2011. aug. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

Egy önsajnáltató ember senkinek sem kell, szóval míg ezen nem változtatsz, ne várj sokat.


23:20 I.: Ritka egy nagy barom vagy, ugye tudod?

2011. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:

Nekem kifejezetten tetszik, ha egy fiú nem túl magabiztos, kicsit "nyomi" ismerkedés közben. Szerintem aranyos, nyugodtan próbálkozz barátkozni, mert nem csak Én gondolom így ;)


19/L

2011. aug. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
önbizalom! SIMÁN VAN ESÉLYED! :))
2011. aug. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
74%
Énvelem is ez van, de engem már nem érdekel, hogy lesz e párom vagy nem! Jobb dolgom is van! 20/f
2011. aug. 10. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
10%
Ha eddig nem találtál nőt, akkor valszeg csúnya vagy, és ezután se fogsz. Esetleg lehet olyan mákod, mint nekem, h találkozol egy olyan f@szhiányos ribivel, akinek minden mindegy, de amúgy a ribik 99,9999%-a se feküdne le egy nagyon ronda sráccal.
2011. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 huncutmókus ***** válasza:
ha nem mész sehová ne csodálkozz h szűz vagy.....senki nem fog otthon leteperni....kivéve ha postásnéni van.....
2011. aug. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!