Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lúzer, kiközösített srácokat...

A lúzer, kiközösített srácokat miért szívatják azzal, hogy szerezzen barátnőt, amikor mindenki tudja, hogy ez nekik majdhogynem lehetetlen?!

Figyelt kérdés
Miért nem inkább az egyedüllét "szépségeire" hívjátok fel a magányos farkasok figyelmét, miért kell hülyíteni őket azzal, hogy nekik is lesz párjuk, amikor ez úgyse igaz?
2011. aug. 11. 13:48
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim válasza:

Ha lesz egy barátnőd, sokkal jobban fogod érezni magad. Az ember társas lény, a társas kapcsolatok legfelsőbb foka az, hogyha van párod. Komolyan mondják, a társas kapcsolatok az életben nagyon fontosak. Ha huzamosabb ideig vagy egyedül, akkor az kihathat a mentális egészségedre, mivel nem lesz kivel megosztanod a gondolataidat, problémáidat, nem lesz, akivel beszélgethetnél.


Az ügy érdekében pedig tedd meg a lépéseket. Kezd azzal, hogy legyél magabiztos, ápolt, férfias. De ugyanakkor maradj meg önmagadnak.


20/F

2011. aug. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
kilométeres általánossságokkal tudod mit lehet kezdeni? mert amiket itt elmondtál....sovány!
2011. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim válasza:
Kezdj el edzeni, járj el bokszolni, és verd össze őket. Utána nem mernek majd beszólni, ráadásul könnyebben is szerzel csajokat.
2011. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
76%
ha lúzernek érzed magad, nincs barátnőd, akkor az önbizalmaddal komoly baj. Sportolj! tök mindegy mit... csak ne sakk legyen. Egyrészt a sport magabiztossá tesz, másrészt új emberekkel találkozol, és még jól is fogsz kinézni ha megerősödsz :) ne feledd: mindenki azt gondolja rólad, amit te gondolsz magadról! ha lúzernek gondolod magad, mindenki lúzernek tart majd :/
2011. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
Én nem voltam kiközösített már a középsuli utolsó éveiben, bár a külsőm miatt szvsz mindenki tudta, hogy sose lesz nőm(vékony vagyok, pattanás utáni foltok vannak a pofámon), senki se nagyon emlegette, és nem is próbálkoztam a csajozással, tudtam, hogy csak megszégyenítenének. Én már leszarom, ha keveset gondolsz rá, te is megbarátkozol azzal, hogy soha nem fogod elveszteni a szüzességedet.
2011. aug. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:

Itt sokan qurva nagy tévedésben vannak!!!

Mert hogy itt nincs egy normális lány aki leélné veled az életét az biztos,csak filmeken van ilyen..Mert a többit azt nem nevezném barátnőnek,de még embernek sem..

2011. aug. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
ja igy van bizony! nekem is jutot végül barátnö, de szal nem egy álom nő. szépszép csak mégsem értékes.
2011. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
A rosszfiúkban vannak olyan vonzó tulajdonságok, amik a nők számára ellenállhatatlanok (pl. magabiztosság, dominancia, büszkeség, kezdeményezőkészség stb.) Ezek a annyira vonzóak, hogy emiatt a nők szemet hunynak a rosszfiúk negatív tulajdonságai felett is. A jófiúkban nincsenek meg ezek a dolgok ---> nem vonzóak szexuálisan.
2011. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 T.T.Z. ***** válasza:

A lúzerség ellen két dologgal is próbálkozhatsz.

1: derítsd ki miért tartanak annak.

2: Szard le, hogy mit mondanak mások és légy önmagad.


14-15 évesen nem a csajozáson kéne gondolkodni, hanem a tanuláson. Suli után meg szépen azt csinálsz amit akarsz és nem az osztálytársaid véleményét fogod hallgatni.

Esetleg megmutathatod nekik, hogy igenis FÉRFI vagy és a sarkadra állsz mint már írták mások is. A csajoknak ilyen korban még úgy sem nőtt be a fejük lágya :) (tisztelet a kivételnek) és azt sem tudják kit akarnak csak azt nézik épp ki a "menő csávó"


Üdv 36/f

2011. aug. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Nincs más választásod mint megverni az alfahímet, nem számít hogy izmosabb/technikásabb/jártas a harcművészetekben, ne gondolj senkire és semmire HANEM CSELEKEDJ!!!!!!!!!!!!!
2013. febr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!