Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Kivel járnátok: egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Kivel járnátok: egy lánnyal aki csúnyább de okosabb, vagy egy külsőre majdhogynem tökéletes lánnyal aki egy kicsit szőke?

Figyelt kérdés
nem holtbuta, és a szőkét nem arra értem hogy plázacica és semmi másról nem lehet vele beszélni csak a ruhákról, és úgy beszél h láwcsi puszcsi szercsi...:)
2009. nov. 14. 23:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A csúnya az relatív mindenkinek, de nálam nagyon fontos, hogy értelmes legyen a lány. Egy láwcsis alapból kizárva.

17f

2009. nov. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyire buta és / vagy mennyire csúnya az a lány. Nagyon csúnyával nem járnék, de azt elfogadom, ha nem tökéletes. (Mivel senki sem az.) Az arca és az alakja azért legyen minél jobb. Túl kövérrel és nagyon alacsonnyal akkor sem járnék, ha amúgy okos. Nem kell, hogy okosabb legyen nálam, mert akkor talán kisebbségi komplexusom lesz. De azért buta se legyen (tehát nálam alap az érettségi megléte, de a diplomát nem várom el). Szóval, valami középút kéne, a szélsőségek felejtősek (akár csúnya, akár buta). Legalábbis nálam. De túl okosnak és tökéletesen szépnek sem kell lennie. A nagyon szépek sajnos ritkán keresnek állandó partnert, tartós kapcsolatot, vagy esetleg beképzeltek stb.
2009. nov. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én a nem tökéletes, inkább értelmes híve vagyok, sőt külsőre sem szeretem a szépnek tartott nőket, inkább a karakteres arcú lányok tetszenek nem az angyalarcúak.
2009. nov. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan csaj ismerősöm aki a legjobb barátaim egyike, nagyon szép, értelmes, és mégis használ ilyen szavakat. Ha csak ennyi a probléma még belefér (mondjuk az ismerősöm élőben nem ilyen, csak ha hülyül, meg írásban:P).

A csúnya meg tényleg relatív.

2009. nov. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hehe!

Szótár:

puszcsi, szercsi, szupcsi, kircsi, szivcsi, szexcsi, stbstb. :D

Ez nálunk poén volt, azóta is rám ragadt, attól még nem vagyok buta, meg ocsmány se....Ez nem jelent semmit. És valóban, minden relativ...

2009. nov. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hja, és köszcsi, az alap :D
2009. nov. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%
Attól függ, milyen buta. Pl. engem nem zavar, ha nem ért a számítógéphez, de ha ezzel kapcsolatban kér segítséget, és azt a 20. demonstráció után sem érti meg, az már elég zavaró tud lenni (informatikus vagyok, azért ezt a példát hoztam, de ezt mindenre értem).
2009. nov. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%

Csak szép lánnyal járnék, olyannal aki nekem teszik, első a külső nekem szal csúnya lánynak esélye sincs nálam.

Nem tudom hogy érted azt hogy kicsit szőkébb:D de nem számít ha nem kitűnő tanuló.

2009. nov. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, hogy egy pasi sem díjazza a diplomát, meg az értelmes, véleménnyel élő nőket, lányokat..... akkor gondolom érettségivel Ti fogjátok őket életük végéig eltartani...ugyanis nem lehet manapság iskola nélkül elhelyezkedni.....


Ennek ellenére az egyetemet végzettek között 60% nő:D

2009. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én , nő vagyok de én is jóképűcske (de azért csak annyira, hogy más nőnek ne kelljen) és buta pasit választanék.

A háztartási munkát bírná és a kapálást a kertben....ahhoz nem kell diploma.

2009. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!