Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lúzer, kiközösített srácokat...

A lúzer, kiközösített srácokat miért szívatják azzal, hogy szerezzen barátnőt, amikor mindenki tudja, hogy ez nekik majdhogynem lehetetlen?!

Figyelt kérdés
Miért nem inkább az egyedüllét "szépségeire" hívjátok fel a magányos farkasok figyelmét, miért kell hülyíteni őket azzal, hogy nekik is lesz párjuk, amikor ez úgyse igaz?
2011. aug. 11. 13:48
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

ja és ezt sose mondjátok:

Arra nem gondolsz,hogy nem rosszat akarnak neked?

probálják ösztönözni őket


EZ HAZUGSÁG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

ja és ezt sose mondjátok:

Arra nem gondolsz,hogy nem rosszat akarnak neked?

probálják ösztönözni őket


EZ HAZUGSÁG!!!!!!


Ez így van! szemét patkányok az emberek, az az igazság! Aki gyenge, abba belerúgnak. Tudod, manapság már ott tartunk, hogy pl. a japánoknak lassan hálásnak kell lenni az amcsiknak azért, mert méltóztattak ledobni rájuk az atombombát. Ugyanez van itt is. Ha valaki "annyira a szívén viseli a sorsát" a másiknak, akkor segítse őt, vegye a szárnyai alá, vigye el magával csajozni...

Ne pedig gúnyolja, becsmérelje, stb... Azt megteszik a csajok is nap mint nap!

Nekem a gimiben a mindennapjaimat rendre pokollá tették páran. Még ma is fáj, ha visszagondolok. A b...gatások pedig rendre visszaköszönnek, mindig mástól. Legutóbb azt mondta az egyik,hogy vágjam le a farkamat, úgysincs szükségem rá, vizelni meg anélkül is tudok.

Ha valaki tudja, hogy ez milyen építő jelleggel bír, az kérem jelentkezzen!

2013. febr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Mindenben lehet találni építő jelleget, rajtad múlik, hogyan fogod fel a múltbéli negatív emlékeket. Valaki egész életében rágódik rajtuk és áldozati szerepben nyavalyog, hogy mennyire kiszúrtak vele, más meg erőt merít belőlük, felszívja magát és "csakazértis" megmutatja, mire képes az életben. Te melyikük leszel?
2013. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
A japánok sem siránkoztak Hirosima után, hanem felépítettek egy nagyon erős gazdaságot, szó szerint a romokból. Mire mentek volna, ha ehelyett évtizedeken át másokra mutogatnak, hogy milyen szemetek voltak?
2013. febr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy.
2013. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim válasza:
44-es válaszoló egyetértek!
2013. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy egyetértesz vele! Ezt a legkönnyebb leírni. A japánok szorgalmas, tehetséges nép, már nem először tettek csodát. Az atombombás hasonlat arra vonatkozott, hogy manapság észrevehető egy tendencia, hogy bunkó embereket emelnek piedesztálra, mert ők olyan f...a, remek csávók, akik jól megmondják a frankót. Holott nem azért csinálják, hanem mert ennyire nullák belül.
2013. máj. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Hogy van az, hogy például a 70-es, 80-as évekbeli fiatal felnőttek (tehát mára nagyjából az oldal látogatóinak szülei) képesek voltak - a mai átlaghoz képest kevés kivétellel - párt találni? Apumnak van nem egy olyan régi haverja, aki olyan ronda mint a bűn, és felesége, családja van. Ismerek olyan középkorú férfit, aki egy fejjel alacsonyabb a feleségénél, stb. Régen miért sikerült ezeknek a férfiaknak? Talán mondjuk azért, mert nem nézték 0-24-ben a tv-t és nem az interneten szocializálódtak, hanem a való életben. Nem a nőket kellene hibáztatni, hanem a saját életképtelenségüket...
2013. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
Na idefigyelj, ezüst nyíl! Ha annyira érdekel ez a kérdés, akkor szembesíts pár embert a 45-60 éves korcsoportból a mostani 15-30 évesekkel! Mondja el mindenki, hogy miképpen ment az ismerkedés régen és milyen embernek kellett lenni annak, akivel összejöttek! Aztán majd meglátod, mi a különbség! Az egy generációval ezelőtti emberek nem istenek, ahogyan a mostani fiatalok sem selejtek, csak éppen teljesen más volt a világ és a szokások, amikben éltek!
2013. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
Na idefigyelj, noname!:D Nem tudom, miből szűrted azt le, hogy én azt írtam, hogy a mostani generáció selejt... Elég szarul tettem volna, ha ilyet írok, mivel én is a tagja vagyok.:) Mások voltak a viszonyok, stb. És? Aki nem csak p.csogni tud, az ma is tud párt szerezni magának, akkoriban is így ment. Azt sem mondtam, hogy nem voltak akkoriban magányos emberek, mert minden bizonnyal voltak. Csak akkoriban nem mindenki a páwákkal meg az idióta alfahím elmélettel volt elfoglalva. Aki állandóan a gép előtt ül, nem csoda, hogy nem talál barátnőt/barátot. Nem sírni kell, hanem megmozdulni, de ezt leírtam már 25 alkalommal, pont elég volt.
2013. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!