Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem vagyok szűz és anyámmal...

Nem vagyok szűz és anyámmal fogok a nőgogyászhoz menni! 15éve vagyok és félek neki elmondani, mert hirtelen dühü. :/ Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 19:38
1 2
 1/14 skarma ***** válasza:
100%
Ha nem akarod nem megy be veled a nőgyógyászhoz, azt meg megkérheted hogy ne mondja le. Lehet, ki sem derül... mástól is elszakadhat...
2011. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát elvileg a dokinak nem kötelező elmondania anyukádnak hogy szűz vagy,de ajánlott hogy tudjon róla anyud is .
2011. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem fogja megtudni, hogy nem vagy szűz. Vagy menj el hamarabb. És mondd meg, hogy már voltál.
2011. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2011. aug. 11. 19:42
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

A doki esetleg megkérdi a vizsgálat előtt, hogy szűz vagy-e. Te dolgod, hogy hazudsz, vagy sem.

Ha azt mondod anyádnak ne menjen be, már le is buktál, szerintem nem fog hármat találni, mit akarsz eltitkolni.


A te döntésed volt, hogy korán élsz nemi életet, most vállald is fel. Gondolom a haverok előtt könnyebb vele dicsekedni, mint anyád előtt.

2011. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát a hverok nem tudják! Csak én és a barátom. Meg a legjobb bnőm.:))
2011. aug. 11. 19:43
 7/14 anonim válasza:
60%

énis 15 vagyok...én szerencsére megtudtam beszélni az anyámmal

szerintem nem korai!mindenki fel tudja mérni a saját lelkiállapotát hogy fel van-e készülve a nemi életre

2011. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

mondd anyudnak, hogy nem szeretnéd, ha bejönne, mert ez neked valahogy kínos lenne.

de ne hazudj a nőgyógyásznak, mert ő sem h*lye. lehet, hogy mástól is kiszakadhat a szűzhártyád, de nem tágul ki mindentől a hüvelyed, meg mondom, a nőgyógyász nem hülye. ne hazudj neki.

ha van barátod, akkor mondd azt anyudak, hogy ma vesztetted el vele, vagy tegnap, vagy mielőtt még mentek az a lényeg. éshogy védekeztetek stb. meg fogja érteni. hiába szidja mindenki a 15 éveseket, akik élnek nemi életet, nagyon sokan 14-15-16 évesen veszítették el.


meg jobb, ha nem hazudsz muterodnak, abból nagyobb szívás is lehet...

2011. aug. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

nőgyógyásznak sosem hazudunk, főleg, mert megtudja úgyis a vizsgálatnál. egyébként pedig köti az orvosi titoktartás, tehát nem fogja azzal kezdeni, mikor meglátja anyudat legközelebb, hogy nem vagy szűz. anyud pedig(ha van benne ennyi tolerancia), meg se fordul a fejében, hogy bemenjen veled. én 16 évesen mentem nőgyógyászhoz, szintén anyámmal, de nem jött be velem, és nem azért, mert megkértem, és rájött, és húha!

nem, egyszerűen tiszteljük egymást, és nem állunk a másik seggében, mikor azt vizsgálják. ilyen egyszerű, ne parázz!

2011. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
67%

Hát én azt mondom, hogy attól még, hogy 15 vagy, senki másnak nincs köze hozzá, hogy élsz-e szexuális életet. A senki azt jelenti, hogy anyukádnak sem.

Amúgy szerintem se titkold el, mert azzal pont azt mutatnád, hogy fontos a véleménye. Szerintem ebben a helyzetben baromira mindegy, mi a véleménye, egyszerűen mondd el neki, és túl leszel rajta.

Egyébként mi az, hogy hirtelen dühű? Mit tud tenni? Dühöng egy kicsit, aztán majd megnyugszik. Bele kell törődnie a dologba.


ma 19:42

"A te döntésed volt, hogy korán élsz nemi életet, most vállald is fel. Gondolom a haverok előtt könnyebb vele dicsekedni, mint anyád előtt."

Menj már ezzel a tudálékos "anyuci kedvence" stílusoddal... Arról senki nem tehet, hogy te még 5-10 évvel 15 éves korod után is szűz vagy, vagy esetleg neked anyádtól kellett engedélyt kérned, hogy elveszíthesd. Attól még nem kell itt alázni a másikat.

Amúgy nincs mit "felvállalni", mint az előbb írtam. Ez mindenkinek a magánügye, halál mindegy, hogy csak 15 éves.

2011. aug. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!