Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csajok? Ribanc lennék szerinte...

Csajok? Ribanc lennék szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy jó barátom vonzódunk egymáshoz de nem járunk és ha oda adnám a szüzességem neki az nagyon nagy ribanc lennék?
2011. aug. 12. 10:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%

igen.

ha vonzódtok akk miért nem jártok?

ha meg csak testileg vonzódtok akk miért adnád oda a szüzességed egy olyan srácnak aki csak meg akar húzni?

nincs értelme.

szval ja, ribanc lennél.

2011. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%

Az attól függ...


Legalább 2 éve ismered?

Szoros, szereteten alapuló barátság?

Meg vagy már 17 éves?


Ha a válaszok igenek, akkor nem hiszem, hogy gond lenne és a barátságotok se menne rá.


De ha egy 14 éves miniri banc vagy, akkor felejtsd el a kedves szavaimat.

2011. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
18 vagyo :D és 1 éve ismerem :) nagyon jó barátok vagyunk
2011. aug. 12. 10:12
 4/19 anonim válasza:
87%
Szerintem nyugodtan, akkora hülyeség ez hogy csak azzal lehet szexelni akivel jársz, mert ha nem akkor már ribanc vagy... Akkor ribanc valaki ha folyamatosan(!) összevissza szexel, ha jár valakivel megcsalja stb, de nehogy már aki nem akar kapcsolatot az ne is szexelhessen, nem a 18. században vagyunk.
2011. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Ebben az esetben szerintem nem lennél ribanc. Sőt így még támogatom is az ötleted valamilyen szinten. Sokkal inkább így veszítsd el a szüzességed, mint egy buliban, részegen, egy vadidegennel. Meg az is jó ebben, hogy ha mély a barátság, akkor már ismeritek valamennyire egymás igényeit, meg megvan az a bizalom köztetek, ami ahhoz szükséges, hogy el tudd magad engedni. 18/F
2011. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
Igen, rib@nc lennél.
2011. aug. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Másnak nem kell tudnia róla az ismerőseid közül. Nem leszel ribanc...
2011. aug. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Igazából a pasi lenne ribanc.

29N

2011. aug. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
47%
Nem csatlakozom a támogatókhoz. Én ajánlom hogy csak szerelemből veszítsd el, mert nem ugyanaz az élmény. Ugyanis olyankor jó lelkileg is egyesülni, s nem egy "haver baráttal" hanem egy olyannal akit szívből, szerelemből imádok, és ő is engem.
2011. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:

Végül is... Te tudod. :)

Lehet, hogy szorosabb lenne a barátságotok. :)

2011. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!