Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom, ilyenkor hogy...

Első alkalom, ilyenkor hogy szokás csinálni [lennt]?

Figyelt kérdés
most lesz a barátommal a féléves évfordulónk,és most szexelnénk :$ tudom hogy nagyon fontos hogy nedves legyek,szóval kell egy kissok előjáték..no de! gondolom ha le sz.pom akkor attól egy kicsit beindítom,na de kiverni érdemes? utánna is rendesen működni fog minden,izgalma is okés lesz,vagy a végén ha már elment akkor érdemes még kiverni? :d és a gumit előjáték közben a jobb felrakni,hogy neki is az orális dolgok jók legyenek.~ bármilyen fajta tanácsot várok,csak légyszi normális válaszokat :) L/15
2011. aug. 16. 01:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
78%
Ha elment, akkor te nem tudom mit akarsz még kiverni belőle. És azt sem értem, hogy a gumitól mért lesz neki jobb az orál. Szerintem még hanyagold ezt egy kicsit.
2011. aug. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Miután elment nem lehet kiverni,hiszen kilöködött az összes spermium.de az elöjáték során én sem értem miért lenne neki jobb ovszerbe.azt csak a tényleges közösülé elött huzzátok fel!az elöjátek során igazábol bármit lehet a tényleges közösülésen kivül.:D 15L
2011. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nőlj fel a sexhez:d
2011. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is ezzel még várni kéne egy kicsit, mert nagyon fura dolgokat gondolsz erről. Nem kell siettetni, még ráérsz. ;)

Amúgy pettingeltetek már? Eleinte azt kéne csinálni, és majd csak néhány hónappal később szexelni.

2011. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

..ha már elment akkor érdemes még kiverni..


xD ha már elment hogy akarod kiverni LOL

2011. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Elmesélek egy történetet, nálam, hogy is volt. Elég friss story. :P

17 napja lettem 22 éves. 6 napja nem vagyok már szűz. :)

Tudtam, hogy 2011 számomra nemcsak egy szimpla év lesz az életemben, de álmomban sem gondoltam volna, hogy egy álmom megvalósul.


16 éves voltam, amikor a szakközépsulimból megtetszett egy egy évvel felettem járó srác. Később együtt jártunk országos gépírás versenyekre, de mindig csak szemeztünk, nem lett belőle több. 2 évig plátói szerelmem volt. Ő elballagott én ott maradtam egyedül.

Teljesen lemondtam róla, mert titokzatos és elérhetetlen volt a számomra.


Érdekes az élet! :D Ugyanis 6 év után, a srácnak lájkoltam egy képét fb-n, mire ő írt egy levelet, majd elkezdtünk skype-olni, és végül személyesen találkozgatni. :$


Majd megtörtént az első csók. Mintha nem a földön jártam volna akkor... ugyebár volt több barátom is, de nem voltam beléjük szerelmes úgy igazán, hogy odaadjam nekik a szüzességemet.


A fiúval, aki számomra elérhetetlennek tűnt, elérhetővé vált 6 év után!! DURVA! Alig hiszem el... mindig az volt az álmom, hogy egy olyan fiú vegye el a szüzességemet, aki tapasztalt szex terén. Úgy is lett! Párom értékelte, hogy még szűz vagyok. ;)

Az első szex-nél nekem volt egy kis fájó, kellemetlen érzés, véreztem is, ami poén, hogy az ágy is olyan lett, én voltam felül (ez sztem a legjobb póz szüzesség elvesztésére, mert te irányíthatsz), na és az ágyon a vérem egy szívet ábrázolt, durva, le is fényképeztük, jót kacagtunk rajta. :) Jah igen, és legyen előtte hosszas előjáték és lazulj el!!! :)


Addig várj a szex-szel míg úgy érzed, hogy eljött az ideje , hogy odaadd a kiválasztott fiúnak azt a kincset, amit magadban rejtesz. Szóval az én ajándékomat ő csomagolta ki, az álom férfi. :) Az egykori plátói szerelmem. :)

Most együtt élünk egy lakásban, 15 napja, és nagyon jól megvagyunk, olyan mintha több éve ismernénk egymást, totál harmóniában élünk.

Viszont én 22-én Londonba megyek dolgozni, mint babysitter. Fájó lesz a búcsú. :(

De úgy néz ki, hogy párom is szeretne kijönni Londonba, csak még meló helyet kell találnunk neki.


Az egész storynk olyan, mint egy valóra vált tündérmese.


22 évesen veszítettem el a szüzességemet, sokan gondolhatják, hogy konzervatív vagyok stb. Nem! Csak megvártam a legmegfelelőbb időt és nem bántam meg, mert a kedvesem nemcsak elvette a szüzességemet, de egy örök életre szóló élményt nyújtott nekem, amit soha nem fogok elfelejteni. :) Egy pillanat alatt fordulhat a kocka, érhet valami meglepetés. Mondtam is a barátomnak, hogy az idei év meglepetés c. díját ő nyerte meg. :D


Szóval csak hajrá, a szerelem lehet akkor fog kopogtatni az ajtón, vagy beront ajtóstul, amikor nem is számítasz rá. :P :D


Ezt a választ te írtad.

2011. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

épp megválaszoltam a kérdést mikor ránéztem a dátumra :D na hogy sikerült? együtt vagytok még? :)


(látom álszent, prűd emberekből 2011-ben is volt elég. :D )

2020. ápr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!