Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves lány vagyok és még...

22 éves lány vagyok és még szűz. Ez még dicsőségnek számít, vagy már ciki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 20:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
85%
hidd el sokkal jobb mint az aki sok 13-16 éves és nem szűz
2011. aug. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
65%

hát kérdező kajakra együtt érzek veled, mert én pont ugyanilyen vagyok csak fiúba, én sem voltam szerelmes soha, bár hírességekbe sem.(max tetszenek)szintén helyesnek találnak, és sok embernek tetszem ha minden igaz.

Neked milyen volt a gyerekkorod ha szabad kérdezni?(röviden, de ne 1 szóban)


amúgy első vagyok.

2011. aug. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem inkább az a ciki, hogy hirességekbe vagy szerelmes. Amúgy csak akkor lenne ciki, ha nem akarnál velem lefeküdni. Érted, mindig annak fáj a lejobban, aki nem kaphatja meg valamit. Szóval ne törd ilyeneken a buksid. Várj olyanra, aki meg is érdemli, ne pazarold el magad, mint a lányok nagy többsége. :) Az meg, hogy nincsenek tapasztalataid...és kit érdekel. Majd ha lesz barátod akit szeretsz vele szerzel tapasztalatokat :) Nem kell a fél várossal lefeküdj, hogy jó legyél benne, elég ha kettőtök között minden jó, ami mással jó volt, lehet vele pont nem lesz. Ennyi.
2011. aug. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
74%
nemértem mért kell nagy feneket keriteni a szüzesség köré. mit számit h szűz vagy e vagy nem? szebb vagy tőle vagy csunyább rád van irva?a pasid is akibe szerelmes leszel valszeg normális lesz(ez csak rajtad mulik) és szerintem neki se lesz se plusz se minusz h szűz vagy.
2011. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
figyelem kettősmérce! amennyiben tényleg gyönyörű vagy úgy nagy dicsőség neked is és a srácnak is aki elveszi.
2011. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
100%

Tudom fiúk nem szoktak ilyet mondani, de én pl megbántam az első alkalmat, én szerettem de neki csak egy kis unaloműző voltam. Szóval szerintem egyáltalán nem gáz.

20/F

2011. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
78%

22 ffi vagyok. Hiszed, ha nem, én is az vagyok.


De ne aggódj, nem gond. De bezzeg a lányoknál ez gond ha a ffi szűz ennyi idősen.


Nem is tekintik embernek az ilyent...


Pedig nem volt alkalom, mert az igazinak adom ezt... téged megbecsülnek majd.

2011. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
61%

szerintem magánügy. akivel majd elveszted, az úgyse fog a képedbe röhögni, ha már odáig jutottál h lefekszel vele.

egyébként off, de nem értem h egyeseknek mi bajuk van azzal h egyesek 15-16 évesen elvesztik a szüzességüket

2011. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
36%
szerintem aza ciki ha korán elveszted én13f vagyok én nem vagyok szűz mentségemre legyen mondva nagyon be voltam baszva
2011. aug. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
100%
az mentségedre szól,hogy 13 évesen bevoltál baszva??szép dolog...
2011. aug. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!