Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves lány vagyok és még...

22 éves lány vagyok és még szűz. Ez még dicsőségnek számít, vagy már ciki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 20:04
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:
73%
Szia! Egyértelműen nem gáz! Mindjárt elmesélek valamit. :)
2011. aug. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem tiszteletre méltó, hiszen azt jelenti, hogy az igazira vársz és nem fekszel le miden utadba kerülő pasival! Nagyon becsüllek érte!
2011. aug. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
20%

Még mindig jobb, mintha lefeküdtél volna vkivel és megbánnád, bár még ez is bekövetkezhet.

Bár tényleg furcsa, ha annyira szép vagy akkor mért nm került az utadba egy srác se (mármint a való életben) aki megtetszett volna.

Ez a hírességes dolog meg egyenesen szánalmas.Mindenkinek van egy híresség ideálja de ne ez legyen a szint.

Az eddigiek alapján nekem az jött le h te nagyon nagy hangsúlyt fektetsz a külsőre és ez baj.Még a végén vén lány maradsz.

Amugy meg sztem így kűlsőleg most lehetsz a "fénykorodban", és még jópár évig abban is leszel,szóval neked is jobb lenne ha lenne vki aki megismerné ezt a külsődet is, nem mondjuk 30 éves korodban lenne az első.Ez most bonyolult de remélem érted mire célzok.

De amugy meg légy rá büszke, bár nem hangoztatnám a helyedben, legyen ez csak a te magánügyed meg a jövendőbeli párodé.


18/L

2011. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez picit túl van misztifikálva már. Nem oylan nagy dolog. Egy állapot, nem kell se büszkének lenni rá se szégyellni. Én is az vagyok, de én pl sose szoktam reklámozni. Ha majd odáig jutok egy pasival, hogy azt érzem jó eséllyel lehetne ő az akivel elveszítem akkor neki elmondom, de 1. randin nem kell bejelenteni. Haveri társaságomban, barátaim közül tudják akik régóta ismernek, de az újaknak nem szoktam az orrára kötni csak ha nagyon belemegyünk a témába, de akkor is csak max annyit mondok, hogy nem volt még komoly kapcsolatom, aztán ha valaki rákérdez, hogy semmilyen nem volt-e akkor megmondom h szűz vagyok. Mert nem szégyenlem, titkolom, csak sztem ez magánügy. És ha egy pasival majd odáig jutok akkor már leszünk olyan viszonyban egymással, hogy ha nem is fog csodálni azért, hogy eddig megtartottam a szüzességem (egyébként nincs ebben semmi csodálatra méltó), de kiakadni se fog rajta.

Egyébként én se vagyok se duci, se csúnya, önbizalomhiányos se annyira. Csak régebben a tanulás volt a fontos, nem buliztam nem volt lehetőségem ismerkedni. Most meg már úgy vagyok vele, hogy ha eddig vártam, akkor már nem fogom odaadni magam akárkinek. Nem a nagy Ő-t várom csak egy olyan férfit, aki szeret, én is szeretem és aki mellett biztonságban érezhetem magam és tudom azon lesz, hogy mindkettőnknek jó legyen.

20L

2011. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
76%

Inkább dicsőség:)

Vigyázz is magadra:)

2011. aug. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
77%

Én is 22, és én is szűz. :)

Volt már kapcsolatom, szoktak is próbálkozni nálam.


Most akkor mi van? :P Semmi :) Engem aztán nem zavar, jól vagyok én így, sőtt, büszke vagyok, hogy ÉN nem leszek soha senkinek strigula.

2011. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim válasza:
86%
19L vagyok és még én is szűz vagyok és büszke vagyok rá nem vagyok olyan mint a mostani tinilányok hogy már 13-16 évesen elveszítik. én is sz igazinak tartogatom de még nem volt rá alkalmam megtalálni. :(
2011. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
100%
Én idén 18 leszek és ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te! Teljesen egyetértek abban, hogy ne add oda magad bárkinek, főleg ha nem vagy szerelmes belé. Ez nem azt jelenti, hogy válogatós valaki, hanem azt, hogy helyén van az esze. Ne aggódj, nemsoká jön majd egy srác az életedbe, csak légy nyitott. Ne görcsölj rá, hogy fúú még szűzvagyok, ciki-nemciki... :D Kit érdekel?! Csak élvezd az életet! ;)
2011. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
én 22 voltam az elsőnél (de az még nem volt "rendes".), 25 a rendesnél. egyik se volt az igazi, mindkettő ismerte az előzményeket (azaz, azok hiányát). mindkettő nőcsábász volt, s nem zavarta, hogy nincs tapasztalatom. nem volt lényeges nekik. nekem sem. és senkinek semmi köze hozzá.
2011. aug. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
0%

Szerintem irtó sok mindenről maradtok le, tapasztalatlanok, esetlenek, bénák maradtok. Egy férfit nem csak megszerezni, de jobb esetben megtartani is meg kell valahogy.. Na most 25 évesen nem hiszem, hogy szívesen játszanának a férfiak tanítóbácsit.. Az milyen már :) Én tuti óriási komplexussal, plusz megfelelési kényszerrel szenvednék ha összejönnék álmaim férfijával aki mondjuk belém van esve, A NŐ-be, én meg tini p.icsa módjára bénázok. Kicsit tényleg túlmisztifikálják a szex-témát egyesek. Semmivel nem leszel több ha szűz maradsz 30 éves korodig, sőt.. Rengeteg tapasztalattal, élménnyel, érzéssel maradsz kevesebb. Az elvesztegetett éveket pedig senki nem hozza vissza. :(


20/L

2011. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!