Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 év fölötti lányokhoz szól...

20 év fölötti lányokhoz szól főként a kérdés! Ha a barátotok pár évvel fiatalabb lenne nálatok és kiderülne hogy ő még szűz ti hogy viszonyulnátok hozzá? Ha rendesen szeretitek őt akkor ugye nem gond?

Figyelt kérdés

Mert én 19 vagyok a bnőm 24 múlt én még szűz vagyok ő pár éve nem...csók,simogatás az gyakran van csak 1 ideje már együtt vagyunk és mielőtt a petting,szex-hez jutnánk még ezek előtt azért elszeretném neki mondani hogy még szűz vagyok csak nem tudom hogy kezdjek hozzá hogy ne hülyén hozzam fel ezt a témát...stb

Szerintetek?

És csak normális válaszokat kérek ne bunkóságot!!!


2010. máj. 23. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogja érteni, no para ; )

Amúgy jól nyomod h 24éves csajod van, grat!

2010. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kössz:)Remélem:)

Am ő se néz ki 20-nál többnek meg belsőleg is még gyerekes gyakran ő is ami sztem csak jó:)

2010. máj. 23. 00:07
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha szeretném akkor nem lenne baj.Nem olyan nagy kaland,hogy 19 évesen szűz vagy,szerintem imádni fog érte,hogy még nem voltál senkiben :-D

Ha 30 éves lennél és szűz, na az már gáz lenne.

24/L

Én meg egy 22 éves sráccal szeretnék járni,bár ő nem szűz,én ezen a 2 év korkülönbségen agyalok,nem lesz ez probléma.:-S

2010. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hehe én az első alkalom után mondtam el a barátnőmnek. Azt hitte már sok lánnyal voltam korábban.

Alighogy mgvolt az első, kábulva feküdtünk egymáson, egymás mellett az ágyon, elmondtam neki, hogy ő az első. Örömében elbőgte magát :)

2010. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is bánnám ha így örülne neki csak akkor valszeg együtt sírnánk:)Úgy a jobb;)
2010. máj. 23. 17:19
 6/8 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem fogja azt mondani, hogy de gáááz vagy...:D ha tényleg szeret, akkor örülni fog ennek, és legalább megúszod azokat a kérdéseket, hogy "a volt bnőd jobb volt? miket próbáltatok már ki? stb"
2010. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki,ha én lehetnék az első egy fiúnak.Nincs összehasonlítási alap.
2010. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én eleve nem szoktam fiatalabb pasikkal kezdeni, mert nekem az kell, h a partnerem tapasztaltabb, komolyabb legyen nálam... de ha véletlenül mégis így alakulna és beleszeretnék egy korombeli, vagy fiatalabb szűz srácba, akkor egyértelműen nem lenne ez gond, sőt, még büszke is lennék rá, hogy én vezethetem be a szex rejtelmeibe és én leszek élete első ilyen élménye...


20/L

2010. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!