Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha surgosségi tablettával...

Ha surgosségi tablettával védekeztem (2 napon belül) az elso szexuális kapcsolatom után, mennyit fog késni a menstruáciom?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 14. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a csuda tudja, hogy mikor jön meg legközelebb.

A sürgősségi tabletta hatalmas adag hormont tartalmaz, amit nagy vérzés kísér. Hogy utána mikorra áll helyre a menstruációd, az mindenkinek egyedi.

2009. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Hát, olyan h később jön meg, nem nagyyon van.

Vagy jóval korábban mint kéne, vagy pedig rendesen, amikorra a menstruációdat várod.

Persze ez csak az átlag:)

2009. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A sürgősségi tabletta nem védekezési mód.
2009. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A sürgősségi tablettát nem arra találták ki, hogy azzal védekezz! Kislány, mielőtt szexelsz, azért alap dolgokkal tisztába lehetnél! Védekezési módok pl. gumi, tabletta, krémek, kúpok, tamponok ( Pharmatex)!!!
2009. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, bocsi....rosszul fogalmaztam meg! Igazatok van!!!
2009. ápr. 14. 17:51
 6/8 anonim válasza:
hát figyuz, még mindig jobb hogy bevette a tabit, minthogy 9 hónap múlva legyen a szarba, már elnézést, amúgy attól függ, nekem is volt egy ilyen esetem sajnálatos módon, nekem ugyan akkor jött meg a menzeszem, szóval lehet ugyan akkor fog, lehet 1 héttel előbb, szal készülj fel hogy bármikor megjöhet, akár a következő percben
2009. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!Amúgy nekem ezen a héten kellene, hogy megjöjjön, de ma(szerdán) vettem be a tabit...remélem, hogy mihamarabb megjön, mert már eléggé nyugtalan vok.
2009. ápr. 15. 19:05
 8/8 A kérdező kommentje:
A 16:39-esnek írom, hogy pár hónap múlvya 18 leszek, lehet, hogy még ez sem a legmegfelelőbb kor, h elveszítsem a szüzességem, de azért nem kell itt kislányozni.Tudom, hugy hülye voltam, de minden nagyon gyorsan történt, s azt is tom, h tényleg nem vagyok teljesen tisztába az efféle dolgokkal, mert én ezt nem így, s egy picit későbbre is terveztem.
2009. ápr. 15. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!