Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 évesen szűz vagyok. Ez...

17 évesen szűz vagyok. Ez tényleg akkora baj?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok. Egy csomó haveromtól hallom, hogy ők lefeküdtek a barátnőjükkel stb. De nem csak a fiúk. Egyre kevesebb a szűz lány is. Két féle lánnyal találkoztam eddig. Vagy egy rib*nc volt vagy pedig egy bevehetetlen erőd. Nem vagyok egy szerencsétlen. Nem is nézek ki rosszul. Sportolok, jól öltözött vagyok, igényes. Nem ezzel van a baj. Csak még nem is nagyon találtam olyan lányt akivel szívesen lefeküdnék. De azért mégis kezd kínos lenni...
2011. aug. 17. 09:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
79%
Dehogy akkora baj... max azért, mert már te is szeretnél valakivel lenni. Én is 17/F vagyok, nekem sem volt még egy barátnőm sem, mégis jól elvagyok, bár azért hiányzik.
2011. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Barátnőm volt már, de valahogy nem jutottam el addig, hogy szexeljünk.
2011. aug. 17. 09:53
 3/14 anonim válasza:
100%
Majd meglesz az is..
2011. aug. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem baj. Majd eljön annak az ideje egy helyes lánnyal való kapcsolatodkor, mikor majd elveszted.

Ez nem verseny, hogy ki veszti el hamarabb.

2011. aug. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Gyere, engem jól megrakhacc :D

99/L

2011. aug. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
61%

Ne foglalkozz azzal, ki mit mond, hidd el, egyszer csak váratlanul úgyis eljön a pillanat. :) Ha "muszájból" csinálnád, nem lenne olyan jó...


Várd ki, míg egy olyan lánnyal hoz össze a sors, akivel szívesen megtennéd - esetleg egymásba is szerettek - így fantasztikus élmény lesz. Ha nem a bulizós/partnereit érzelmek nélkül váltogatós lánnyal ismerkedsz meg, hidd el, nem hogy nem lesz ciki, még örülni is fog neki, hogy nem dugtál előtte össze-vissza. :)

2011. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Kíváncsi lennék, hogy a haverjaidnak hány éves a barátnőjük! Gondolom 13-14-15 körül...azokat meg könnyű befűzni! Nem csoda, hogy egyre kevesebb a szűz lány! -.-

Különben meg én is szűz vagyok 17 éves, csak éppen lány! És még élek! Ez valami csoda lehet? :D

2011. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Én is 17 éves lány vagyok és szűz =)....

kb. 2 hete tettem fel itt a kérdést, hogy gáz-e ha szűz vagyok ennyi idősen, és mindenki azt mondta hogy nem =).....sőt ez erény is =)

2011. aug. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Több kérdéssel is találkoztam már ebben a topikban, ami arról szólt, hogy valóban túlreagálják a szüzesség kérdését a fiatalok. Ahogy elgondolkozok rajta, egyre inkább úgy gondolom, hogy igaza volt ezeknek a kérdezőknek. És nem azért, mert nem kellene várni vele, hanem az első pasical/csajjal lefeküdni.

Csak már annyi kérdés van erről, hogy x évesen gáz-e szűznek lenni. Ez nem ilyen dolog..


Ez nem ettől függ, de szerintem más dolgok sem attól lesznek gázak, hogy a többség mit gondol, hanem az miatt, hogy az illető mit gondol róla, ha az illető is gáznak érzi, akkor gáz is, egyébként nem.

Hidd el, megéri várni a szerelemre és szerelemből lefeküdni valakivel és szerintem tök jó, hogy van még fiú, aki vár a megfelelő lányra és nem csak úgy megdönget egy-két csajt.. :))

16/L

2011. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is szűz vagyok még, egyébként.

16/L (előző válaszoló voltam.)

2011. aug. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!