Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Feláldozhatom a szüzességem?...

Feláldozhatom a szüzességem? A barátommal 6hete vagyunk együtt, mindketten szüzek vagyunk. Ő már szeretné megtenni. Én viszont nem mindig vagyok benne biztos. Az ujjazásig már eljutottunk többször is. Azt mondja szeret és várna még, de nehéz.

Figyelt kérdés

Azt mondja szeret, és ha csak annyira kellenék neki, hogy valakivel végre megtegye, akkor ezért már ott hagyhatott volna, és nem várna.

Nálam ez változó, néha teljesen úgy érzem, hogy megtenném, néha viszont nem vagyok biztos 100%ra.


2009. ápr. 15. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha felteszed ezt a kérdést, akkor még várjatok ezzel... és 6 hét még oly kevés,fiatal a kapcsolat... 2×6 hét után már lehet h más lesz a véleményed...


Erdélyi lány

2009. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
6 hét azért elég kevés. ha úgy érzed várni szeretnél vele, akkor várj,mert később megbánhatod :/
2009. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
70%
inkább később elveszíted egy olyannal aki tényleg csak átbasz?
2009. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
van még izgalom azon kívül is, hidd el.:) Már úgy értem, h ujjazás, és petting egyéb módjai. Sztem ne siessétek úgy el a dolgokat! másfél hónap? az szinte semmi. nyugi. :) ahogy a kérdésben is írtad, csak "föláldoznád" a szüzességed, nem odaadnád... (23/L)
2009. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

6 hét????? és már túl vagytok az ujjazáson így szüzen???

nagyon elsiettettétek a dolgokat sztem. DE ez csak az én véleményem. várjatok még 3-4 hónapot szerintem.

17/L

2009. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
100% egyetértek az első kommentezővel... 2x6 hét tényleg nem sok...ha igazán szeret hidd el képes várni.ha őneki ez a kapcsolat komoly és a te részedről is akk. képes mindent megtenni érte(d) és ezáltal képes várni is...am. meg vigyázz a szüzességre az a lányok egyik legnagyobb kincse...de addigis a szex mellett van még egy csomó jou dolog használjátok ki :P
2009. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem várj vele még. Neki sem kell elkapkodnia, ha nagyon kell neki a szex akkor nyugodtan maszturbáljon csak.
2009. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%

Hova siettek?Ez nem lóverseny.Ha a szüzességedet feláldoznád,akkor NE tedd!Akkor tedd csak meg,amikor örömmel adnád,ahhoz pedig az kell,hogy 1000%ig biztos legyél benne!Nagyon sok minden szépséget fel lehet fedezni sex előtt,bár azt is korainak tartanám másfél hónap után,de ha már túl vagytok az ujjazáson,akkor foglalkozzatok még többet egymás testével,nagyon jó móka lesz az is ;)

Ha pedig a barátod nagyon sietteti a dolgot,akkor állítsd le...ez csakis a Te döntésed legyen,ne befolyásoljon se Ő (se mi XD)

Sok sikert,Szerencsés döntést

/Szmötyi/

2009. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ami szöget ütött a fejemben. Ha csak arra kellenél neki, akkor már otthagyott volna? 6 hét után? Ennél még az én állandóan kanos exem is többet bírt, pedig ő nem volt kispályás ürge.


Én is azt mondom, hogy mivel még nem vagy biztos benne, várjál. A kérdésedben te nem írtad, hogy te szereted-e a fiút. Talán még ebben sem vagy biztos. Gyakoroljatok, ismerjétek meg egymás testét. Nem kell kapkodni. Persze nem kell egy évet várni, de 6 hét az kevés, és ezt nem egy begyöpösödött 60 éves nagymama mondja, hanem egy 19 éves lány.

2009. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%

"inkább később elveszíted egy olyannal aki tényleg csak átbasz?"


Jaj de igaz!!


Szerintem nem siettek el semmit. Fiatalok vagytok, égtek a vágytól, hogy megtapasztaljátok milyen a szex.


Szerelmes vagy már a srácba? Érzed a bizsergést? Igen?

Akkor nosza rajta kezdjetek bele. Minek várni, ha most is lehet?


Ha nem akkor még várjatok egy kicsit.


Nem kell ezt a szüzességet túlreagálni hidd csak el. A srácnak kb semmit nem jelent. Neked meg talán az első rossz szexuális élményed lesz a rengeteg izgalomtól, görcstől, meg a tapasztalatlanságtól. Jobb ezen túlesni, hogy utána tényleg élvezhesd a dolgot.

2009. ápr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!