Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi van ha a barátnőm szűzesség...

Mi van ha a barátnőm szűzességi fogadalmat tett? Kivárjam?

Figyelt kérdés
A barátnőm nemrég közölte hogy szűzességi fogadalmat tett 18 éves koráig most 16. Kivárjam?
2009. ápr. 15. 20:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

CSak úgy halkan mondanám..sztem ez egy női taktika..kiváncsi h így is kell e neked.

Ha szereted mond azt hogy kivárod, hidd el ő előbb mondja azt h neh nem bírja tovább:)

2009. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
67%
áhh ezek a fogadalmak, figyelj, ne mond már nekem ha előveszed neki a bréét, nem cuppanna rá!? de hogy is nem, ez hülyeség, hát várj, mert azért tiszteletben kell tartani, ha ő igy döntött, de mondom, ez hülyeség!!!=)
2009. ápr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%
szerintem ez gyerekes. nem a kornak kéne meghatároznia, hogy mikor felkészült rá, hanem hogy mikor talál egy rendes, szerető fiút. és biztos, hogy kibírnál 2 évet szex nélkül? aztán lehet meggondolja magát... sosem lehet tudni
2009. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
84%

Miért ne?? Azt ne mondd, hogy csak a szex miatt vagy vele..! Ne legyél már tipikus gyökér pasi, könyörgök!! Pontozz le, ha nem tetszett, de ha szereted, akkor nagyon is megéri várni! A szex nem minden!

21/F

2009. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Ezt komolyan nekünk kell eldöntenünk?

Te barátnőd, te ismered, te szereted, nem mi.

Ha tényleg szereted, kivárod. Millió tényező befolyásolja, hogy mit teszel. Ne húzz rublikákat a válaszadók véleményéből a "kivárjam", "ne várjam ki" mezőkbe. Te életed.

2009. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
16%
Ne,könyörgöm. Ez egy baromi nagy hülyeség,hogy szereted kivárod. 2év rengeteg idő,a barátnőd meg tényleg gyerekes,hogy ilyen fogadalmakat tesz..miért 18 évesen mi fog változni,mint x hét,hónap mulva? hagyd a farncba mert komolytalan a csaj. Nem attól lesz gyökér pasi valaki,hogy nem szopja be ezt a hüyleséget.. lehet felnőttként is gondolkozni,abba szerintem nem fér ez bele,hogy előre megszabja az időkorlátot..és ha előbb megkiván milesz elviszi a mumus?
2009. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Az én volt barátom annak idején kivárt majdnem két évet. 16 éves korától járt a csajjal, és ő is 18 éves koráig várt vele. Azt mondta, hogy nem bánta meg, mert így is boldog volt a lány mellett, nem csak szexről szól egy kapcsolat, és azért előtte már pár hónapig pettingeltek. Én nem kötöm időhöz, hogy mikor szeretném elveszíteni, szerintem nem teszi jól a barátnőd sem, hogy ezt az utat választotta. De lehet, hogy csak tesztelni szeretne. Ha tényleg teljes szívedből szereted, akkor várni fogsz rá, és én nem vennék arra sem mérget, hogy ha most komolyan is gondolja ezt a szüzességi fogadalom dolgot, hogy pár hónap múlva nem gondolja meg magát, és nem ő fog rád ugrani. De ezt tényleg nem nekünk kell eldöntenünk. Neked kell érezned, hogy megér-e egy ekkora áldozatot a barátnőd (mert azért azt belátom, hogy két év szex nélkül egy fiú számára nehéz lehet).
2009. ápr. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
14%
mire annyi lesz meg megijed a f*sztól is vagy szétdugják mások mert az nem akkora elkötelezettség mint a barátjával
2009. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%

"A szex nem minden"


Jaj dehogynem. Egy bizonyos életszakaszban persze helytálló amit írsz, aztán az, majd öreg korra megint nem lesz az.


A barátnőd nem fogadott meg semmit. Ez egy bullshit. Én nem úgy közelítem meg a kérdést, hogy a fiú a bunkó ha nem vár. Én arról az oldalról nézem, hogy ha max egy fél év nem elég arra, hogy szerelemből, ragaszkodásból, odaadásból, vágyból, szenvedélyből megtörténjen a szex egy pár két tagja között, ott valami nem stimmel.

Vagy éretlenek, vagy nem is szeretik egymást, vagy olyan neveltetést kaptak ami nem teszi lehetővé számukra a teljes és felszabadult életet.

Sajnálom azokat a lányokat és fiúkat akiket béklyóba szorít a saját elméjük korlátja. Bár mindamellett mindenkinek azt kell tennie, amit helyesnek lát. Hiszen eltérő értékrendünk van. Legyen ez így elfogadva és nem lesz gond.


Ha egy lány ilyet állít amit írsz, az a másik végletben olyan, mint amikor a fiú azt mondja, hogy "ha nem fekszel le velem elhagylak"

Mind a kettő, önző viselkedés. A lány a kérdező esetében megfosztja a kérdezőt a mindenkit megillető testiségtől, a szerelem beteljesülésétől ami az élet szükségszerű velejárója, hiszen valaki ezért alkotta a szexet élvezetessé, hogy a párkapcsolat is szebb és teljesebb legyen ezáltal.

Az én általam említett példában pedig a fiú akarja megfosztani a lányt a szabad akarat gyakorlásától, egyfajta érzelmi zsarolást alkalmazva.


Vissza a témához:

Nem hinném, hogy amit a lány kér vagy állít (ahogy tetszik), járható út lenne egy érett nem pusztán a testiségre alapuló kapcsolat sem.

Azt sem gondolom, hogy ha szeretek valaki és ő is engem akkor önsanyargatásba kellene fordulni, mert én kívánok valamit, ő pedig nem. Azért vagyunk együtt, mert kiegészítése vagyunk egymásnak. Ami minden bizonnyal sok mindent jelenthet, de egyértelmű hogy az igények azonosak.

Vagy azoknak kellene lennie.


Egyszóval, mivel a srácnak a 10 ujjára jut csaj, mert nagyon sok lány nem így gondolkozik, mint az említett esetben, ezért a leghelyesebb, hogy békén hagyja csajt és keres egy olyan lányt, aki hajlandó lesz teljes szívéből szeretni őt és megadnak egymásnak mindent majd, amit csak a helyzet és az igények adnak illetve hoznak.


Miért mondom ezt?

A kérdésből látszik, hogy a kérdező egyáltalán nincs arról meggyőződve, hogy neki kellene egy olyan lány és egy olyan kapcsolat ami két évig az önmegtartóztatásból fog állni. A szerelem nem minden. Főleg egy bizonyos életszakaszban.


Ez volt a szép megfogalmazás.

Most jön amit először írni akartam:

Miért várnád ki? Millió olyan csaj van, aki semmilyen hülye fogadalmat hanem aki szeret azzal szexelni is akar, mert ez így van rendjén.

Ne várd ki, mert semmi értelme, hogy neked majd átszakítja a répád a nadrágodat, ő meg szendeszüzieskedik.

Keress egy másik lányt, még az elején a kapcsolatnak.

2009. ápr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
25/f szivemből szoltál. Én megint 22%-ot kaptam,dehét istenem,csak a szokásos:D
2009. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!