Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi van ha a barátnőm szűzesség...

Mi van ha a barátnőm szűzességi fogadalmat tett? Kivárjam?

Figyelt kérdés
A barátnőm nemrég közölte hogy szűzességi fogadalmat tett 18 éves koráig most 16. Kivárjam?
2009. ápr. 15. 20:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy oda sem kell írnom, hogy én vagyok és mégis tudják egyesek, hogy mivan :D

Ennyire sajátságos lenne a világnézetem?


Én adtam egy ződ kezet neked!

2009. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont mint az én barátnőm, stimmel az életkor is.. Itt annyi a változás, hogy a szülők is beleszólnak a méhnyakrák elleni oltás miatt. Én azt mondtam türelmes vagyok, megvárom, de nemhiszem hogy kibírja 18 éves koráig.


17/F

2009. ápr. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

Volt már rá példa ( ezen a lapon írták ), hogy várt a fiú 3 évet, oszt a végén valaki más dugta meg a csajt. Na ez a cumi.

Csomót kötsz a farkadra két évig ? Megéri ? Bevállalod a rizikót ?

2009. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy csak tesztel téged.

Egyszer egy barátomnak én is mondtam, hogy most még nem akarok lefeküdni vele, majd fél év múlva. Attól a naptól kezdve elkezdett előttem hangosan visszaszámolni és dörzsölgette a kezét. Nem tudtam, hogy csak hülyéskedik vagy tényleg ilyen hülye. Szóltam neki, hogy ez a fajta viselkedés kétségeket ébreszt bennem. Folytatta. Én meg kidobtam.

2009. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

14:15-ös vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy a következő barátommal két hét után feküdtem le (vele vesztettem el.) Benne biztos voltam, hogy nem csak azért kellek neki, hogy meghúzzon párszor, éreztem hogy szeretett, a másiknál nem...

Lehet, hogy ő sem tudja eldönteni, melyik "oldalra" pakoljon téged.

2009. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Szia!

Nálam ugyanez a helyzet,csak Ő 17 éves koráig szeretne vele várni(itt tenném hozzá hogy először 18 volt a cél)Na most ha tényleg szereted akkor egy percig se gondolkozz a válaszon,de ezt most tényleg komolyan mondom neked!Mi már lassan 5 hónapja vagyunk együtt és egyszer nem éreztem azt hogy:de kár hogy nem akarja.Ja és ez nem azt jelenti hogy nem aludtunk/zuhanyoztunk egymással, már nem egyszer elvittük egymást a csúcsra(jó persze neki "csak" csikló orgazmusa volt)Szóval legyél kreatív és szeresd a párod és ezt mutasd is ki neki.Különben is jobb nem elkapkodni a dolgokat.

Üdv

2009. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem mondd azt neki, hogy vársz, aztán, ha fél év után sem adja be a derekát, hagyd el .
2009. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Egyetértek a legeslegelsö válaszoloval:) Csak tesztel hogy tényleg szereted szoval légy türelmesde picit heves is és hidd el 2-3 honap után ö fog téged kérni hogy feküdjetek le!:D

(Lány vagyok én is ezt szoktam csinálni ha valami megingatott a páronban)

2009. aug. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!