Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Elvesztettem", furcsa az...

"Elvesztettem", furcsa az egész és félô h nincs is?

Figyelt kérdés

A baràtommal ràszàntuk magunk a szüzesség elvesztésére. Védekeztünk stb. Azonban.... nekem pöppet fàjt amikor teljesen bentvolt, de egykiõnk sem érezte a szûzhàrtyàm àtszakadàsàt.

Utànaolvastam h van akinek nincs és van aki... akinek pl sportközben elszakad. Mivel sportolok valószinûnek tartom. Na de akkor ... most mégis mivan, össze vagyok zavarodva kicsit


2011. aug. 22. 00:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
De nem is érteni, hogy mit akarsz egyáltalán tudni? Nyomozzuk ki, hogy neked most át szakadt csak nem érezted vagy nem is volt, vagy sport közben szakadt át? A lényeg ugyan az nem? Már nincsen és tök mind1 hogy tűnt el sehogy sem érezted mikor elhagytad! És a mostani 40-esek többsége nem a mostani tinikhez mérten 14 évesen szexelgettek orrba szájba. Valamint internet nélkül is tudták hogy mennek a dolgok... na?
2011. aug. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Jolvan, értettem. Csak tudod alapjàraton nàlam minden normàlis. Minden akkor van amikor kéne és ez a dolog. Azért hogy nem ugy van ahogy kéne.... aggasztott.


Nauron... sötétbarna haam és ezekkel hagyj. Randihely.hu -_-

2011. aug. 22. 01:06
 13/14 anonim ***** válasza:
xD nekem nemkell netes szarság amikor van a való világ is :D
2011. aug. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

haru-chan: annyira világrengető élmény volt hogy ez a legfontosabb? most komolyan? mert akkor gáz van....amúgy nyugi, nem az a lényeg h érzed nem érzed h elszakadt, hanem az h jó volt-e :)


nauron:mikor megyünk sióra? :'DDD

2011. aug. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!