Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem tulajdonképpen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem tulajdonképpen költői, az élet megadta a választ már rá, mégis. Egy 35 éves férfi, akinek betegség okán már csak 1 max 2 éve van az életéből, miért nem érdemel már meg egy párkapcsolatot. Vagy legalább néhány randit?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Milyen betegséged van?
2009. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Internetes ismerkedéssel próbálkoztál már? Itt a személyiséged mutatod meg. Lehet, hogy fáj amit most mondok, de ne bújj a betegséged mögé, hanem élvezd az életet, amíg lehet, ha nincsenek fájdalmaid.
2009. máj. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Hülye válasz de..én lehet nem mernék, mert félnék,hogy ha elveszíteném, nagyon nehezen,vagy ki sem heverném utána, de mindenképp mély sebet hagyna bennem. Igazából ezen még el sem gondolkoztam, csak filmben láttam ilyet,és remélem,soha nem történik meg velem, mert nem tudom,hogy viselném.

Megérdemelnéd, mert a boldogság mindenkinek kijár..

Nagyon sajnálom,ha valakivel ilyen történik, főleg ilyen fiatalon. Azért remélem összejön valami, találsz egy erős lányt, aki kibírja ha elveszít. De nagyon nehéz lesz.

2009. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy hülye ötlet, de mért nem próbálkozol olyanok közt, akik hasonló cipőben járnak?
2009. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Ne haragudj, de gondolj bele... ha mégis találsz egy nőt akit szeretsz és aki viszont szeret... az mit érezne miután elmennél? Rettenetesen össze lenne törve, még ha készül is rá, hiszen erre nem lehet rendesen felkészülni, érett, felnőtt emberek is nehezen tudják feldolgozni, még ha tudják is, hogy be fog következni.

És most jó, bunkó leszek, de nem 35 évesen kellett volna erre gondolnod (mármint arra, hogy párkapcsolat, akivel együt lehetsz, boldogítja napjaid, főz rád, ésatöbbi), hanem előbb.

Nekem egy komoly műtétem lesz két hónap múlva. Félek, hogy ottmaradok, de az nem is nekem, hanem a szeretteimnek lenne a legrosszabb, tudom. Nagyon sokan meghaltak mostanság a családomban.

Viszont teljesen meg tudom érteni, hogy szükséged lenne valakire, mert a helyedben én is így lennék, azonban ez önzés is valamennyire. Mert egy kapcsolathoz két ember kell, és nem mindegy, hogy 2 év boldogság cserébe 4 év míg az ember összeszedi magát.

Viszont szurkolok, hogy találj valakit, és minden tiszteletem azé a nőé, aki ezt képes bevállalni.

Egy 17 éves lány. :)

2009. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írtam neked egy privit, majd nézd meg.
2009. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Már ne haragudj: aki tudja magáról, hogy még legalább 35 éve van hátra, de azt is tudja, hogy ez alatt se fog összejönni - annak jobb?


A nők nem szolgáltatást adnak, és nem rászorulásos alapon: azzal törődnek, aki TETSZIK nekik.


Ha szeretnéd, hogy veled is törődjenek - akkor legyél olyan, akivel érdemes törődni! Ne szánalomból menjen oda hozzád az a nő!

2009. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!