Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 14-15 éves fiunak ha alap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 14-15 éves fiunak ha alap helyzetben 10cm és felizgult állapotban 13cm a farka az jó/rossz/ciki/arányos/nem meglepő a korához képest/betegség?

Figyelt kérdés
U.I.: Csak és kizárólag a pozitív értékű megjegyzéseket veszek tudomásul.
2010. okt. 2. 19:39
1 2 3
 1/27 Captain Frájer ***** válasza:
100%
Tehát ha azt mondom, hogy az bizony pindurka a korodban, akkor meg sem hallod?
2010. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De igen,ez nem negatív hanem reális válasz... Nekem legalábbis.
2010. okt. 2. 19:42
 3/27 Captain Frájer ***** válasza:

Első vok:


Akkor rendben. Egyébként ne izgasd magad. A te korodban az még a normális és úgyis még nőni fog 18-20 éves korodig.

2010. okt. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Értem. De szerintem ez akkor is elég gáz :S szélesnek széles de a hossza és a szélessége nem passzol össze :/ Ilyen ídősen ez átlagosnak mondható? És 18-20 évesen mekkora lenne?
2010. okt. 2. 19:51
 5/27 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz. Csak mondom, a korodbelieknek az átlagméret 13-14 között ingadozik, ami felnőttkorra 15-17 ugorhat. Neked "hús"-péniszed van, azaz lankad állapotban az átlagnál nagyobb, de merevedéskor nem túl sok méretbeli változás történik. Ezzel nincs semmi gond. :) Még sokáig fejlődik a szervezeted, és hamarosan (ha eddig nem indult el) el kezd nőni.

Ha meg pl. az osztálytársaid, haverjaid cikiznének ezzel... aki azt mondja, hogy neki 18 centi, vonj le belőle úgy 4 centit és megvan a reális mérete. Nem azt kell mérnie, hogy "nagyjábóóól" mekkora, hanem alapos mérést kell csinálni. Amúgy ha a szeméremcsontodtól méred (hivatalos mérést így kell) akkor kb. 1 centivel több, mint 13.

2010. okt. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Értem... Nem, nem a haverok cikiznek. Pont leszarnám hogy ők miket mondanak mert pont leszarom hogy nekik mekkora. Senki más sem csak úgy érdekelt,mert úgy volt hogy ma megyek a barátnőmhőz (direkt ezért mert azt mondta hogy most akarja) de suta létemre még a buszt is lekéstem... Hát most hidd el ezzel hogy honnan mértem nem sokat mondtál... hülyén mondva "tövitöl hegyiig". És a "végére" mekkora lessz a vastagsága?
2010. okt. 2. 20:02
 7/27 anonim ***** válasza:

Hmm, értem. Biztos hogy ilyen korán akarod?

A vastagság is teljesen eltérő lehet. Én is 15 éves vagyok, mint te, nekem 15 centi, de a vastagsága vetekszik egy 18-assal. A tiéd is nyilván eltér a valódi mérettől. Amúgy egy felnőtt, érett nő közel 12 cm "mély", szóval ezzel is ki lehet bárkit elégíteni, nem lesz vele gondod. A lényeg hogy ne csapj azonnal a lovak közé.

2010. okt. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hát...Hogy őszinte legyek már lassan 2 éve együtt vagyunk és már rágja érte a fülem. Már olyan fél éve "követeli" de vagy nem akartam vagy lekéstem véletlen a buszt amikor kartam. Meglepő, hogy 15 évesen ennyit tudsz az ilyen dolgokrol. Számomra legalábbis az. De egy átlagos korombelinek mekkora kellene hogy legyen szélességre és egy felnőttnek?
2010. okt. 2. 20:28
 9/27 anonim ***** válasza:
12%
Pici pö csöd van kishaver, ez az igazság. Kössél rá súlyt. És ha nincsen eredmény, kössél súlyt a nyakadra és ugorj vízbe!!!
2010. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Szánalmas vagy, utolsó -.-

Kérdező, ne is törődj vele. Ömm... igen, elég járatos vagyok a témában a koromhoz képest, több dolgot is mondhatnék, de azt max. e-mailben. Hát az átlagméret a mi korunkban 13 centiméter körül ugrál, a felnőtteké 15-nél. A szélesség elég eltérő lehet, nincs átlag adat.

2010. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!