Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 éves szűz fiúként min...

22 éves szűz fiúként min változtassak?

Figyelt kérdés

22 éves szűz fiú vagyok, akinek sosem volt barátnője és nem is csókolózott soha. Ezt eléggé gáznak érzem már, szeretnék változtatni rajta, de ebben a korban ezt már nem olyan könnyű.


Az okok sokfélék. Egy zsákfaluban lakok, messze a civilizációtól, de itt nincs társaságom. Ahol lenne társaságom, oda nehéz bejutni, csak ritkán sikerül. Nyáron főleg itthon dolgozgatok a ház körül, kb. két hetente találkozok azzal a 4 sráccal, akivel még a középiskolai évekből tartom a kapcsolatot. Az egyetemen is jóban vagyok pár emberrel, de ott megint a távolság játszik közre, meg az, hogy bejárós vagyok, tehát az egyetemi bulik is kimaradtak az életemből, meg ez a discós légkör nem is nagyon vonz. A másik ok, hogy kevés olyan lány van, akivel el tudnám képzelni akár azt is, hogy járjak. 12 éves koromtól számolva kb. 20 éves koromig 3 lány tetszett komolyabban, nekik nem kellettem, illetve volt akinél lépni sem mertem. Lényegében több évig voltam reménytelenül szerelmes. 20 éves koromban elhatároztam, hogy változtatok, próbálkoztam több lánynál is, (kb. 5), nekik sem kellettem. Pár hónapja megismertem egy lányt, akiben már tényleg minden meglett volna, nála is léptem, neki sem kellettem.


Hát azért az sejthető ezek alapján, hogy jóképűnek egyáltalán nem vagyok nevezhető, de amit ebből a külsőből ki lehet hozni, azt szerintem kihoztam. Vettem új ruhákat, új szemüveget, nem vagyok ragyás stb.


Talán a jófiú személyiségem az oka mindennek. Gondolkoztam már, hogy felkeresek egy hivatásost, tudom, hogy szánalmas, de a jelenlegi helyzetem is az már. A másik megoldás, hogy csak arra megyek, hogy nőm legyen, nem foglalkozok azzal, hogy ki. Két lány volt az utóbbi időben aki érdeklődött, de egyik sem tetszett. Csak azért nem akartam összejönni velük, hogy kihasználjam őket, hogy lefektessem őket, aztán eldobjam őket.


Az utolsó amiben reménykedek, hogy ha végeztem a sulival, elköltözök itthonról és máshol, ahol nem ismernek talán jobbak lennének az esélyeim, de akkor már 23 leszek, és még mindig szűz.


Mit kellene tennem? Hajtsak csak arra, hogy elveszítsem mindegy hogy kivel, használjak ki mindenkit, ne foglalkozzak azzal, hogy mit gondolnak rólam? Adjam fel a hülye romantikus elveimet?


2011. aug. 24. 10:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, hasonló helyzetben, mint a kérdező, és nekem is javasolták már többen, hogy kicsit nyomulnom is kéne.
2011. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy elszúrt valamit de attól még nem kell arra buzdítani, hogy feküdjön le minden csajjal, mert nem jött össze neki eddig. Lehet hogy épp most fog találkozni valaki olyannal akivel összeillik. Amúgy meg nem vagyok álszent talán én hibáztam párszor és ezért mondom, hogy ő ne kövesse el ezeket a hibákat.
2011. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nem vagy álszent, csak belőlem is a düh beszélt most. Felnőttkori magányos farkasnak nincs könnyű dolga, én is ezzel nyűglődök. Sőt, ismerkedni se merek komolyabb szándékokkal.
2011. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
szerintem maradj ilyen amilyen vagy, sok nő oda lenne érted mert vannak akik hasonlók vagy nehezen találnak párt maguknak, én lány vagyok de nálam se igazán kezdeményeznek azok a fiúk akik nekem bejönnek így meg nem állhatok én oda eléjük ha ő nem is viszonozná csak "megölné" a fantáziám ilyesmi. Egyetemen próbálj ismerkedni szerintem így órák alatt vagy szünetekben :D buliban én véleményem szerint csak kalandokat lehet összehozni bár biztos alakulnak ki nagy szerelmek is nincs ebben tapasztalatom:/ a hivatásost hagyd mert megbánnád !!!
2011. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
utcalany;)
2011. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
yeaah (::
2011. aug. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
"Két lány volt az utóbbi időben aki érdeklődött, de egyik sem tetszett." Szal nem vagy te olyan rossz helyzetben. Én kb ugyanebben a helyzetben vagyok csak 2évvel idősebb és senki sem "érdeklődött" irántam csak én irántuk. Szerintem a legnagyobb gond h el kell hitetned velük hogy kiemelkedő értéket képviselsz a többi számukra elérhető sráchoz képest. Nekem ez eddig nem sikerült. Max barátzóna de az sem sok esetben :S.
2011. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Azért képet esetleg raknál föl?kiváncsi vagyok h mért vagy ennyire elkeseredve.Amúgy szerintem a gondolkodásmódodon kéne kicsit változtatni nem hajhászni a tökéletes csajt mert ez hülyeség ismerkedni és nem gáz h még szűz vagy ez nem korfüggő aki meg így gondolja az egy nagy barom
2011. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én tudom mi a megoldás...

Gyúrjál addig, amíg nem lesznek 40esek a karjaid, legyen lehengerlő szöveged, legyenenek millióid, és senki nem fog visszautasítani, minden csajt megdughatsz. A csajok tiszta szívből gyűlölik az átlagosakat, kövéreket, és kifejezetten a vékonyaktól undorodnak.

2011. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Menj prostihoz, én is azt teszem. olyan jó nőket úgysem tudnál összeszedni
2011. aug. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!