Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megnéztem, nincs szűzhártyám....

Megnéztem, nincs szűzhártyám. Az első alkalom így is fájni fog?

Figyelt kérdés
Gondolom sportolás közben vagy valahogy átszakadhatott..
2011. aug. 26. 18:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
fájni fájhat, de ha durván csinálják, vagy nem vagy eléggé benedvesedve, az végül is bármikor lehet fájdalmas. akárhány alkalom után. vérezni nem hinném, hogy fogsz, max. szintén akkor, ha durván csinálják. nekem is volt már jóval túl a szüzesség elvesztése után, hogy véreztem, nyilván nem a szűzhártya átszakadása miatt (az elsőnél nem is véreztem), hanem, mert felsértette belül. de nem vészes.
2011. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
dugdj be magadnak egy uborkát és megtudod hogy fájni fog e
2011. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hú de okos vagy..
2011. aug. 27. 12:52
 14/20 anonim válasza:
Amikor megjön, tampont használsz? Mert ha igen, akkor az is át tudja szakítani. Amúgy meg az első alkalom mindig fáj, mert nem vagy annyira tág ott lent.
2011. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Várj,én azt olvastam,hogy az elsőnél tulajdonképpen nem is a szűzhártya átszakadása fáj,hanem az izmok görcsös összehúzódása.Akkor meg tök mindegy,hogy van-e,vagy nincs..
2011. aug. 28. 08:25
 16/20 anonim ***** válasza:
szerintem, ha elengeded magad, akkor nem húzódnak görcsösen az izmok se. nekem nem fájt az első sem, (az első ujjazásos sem, se férfivel, azt konkrétan alig éreztem), se nem véreztem. viszont, ahogy fentebb írtam, fájhat később is, ha nem vagy eléggé benedvesedve.
2011. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
39%
retardált.
2011. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
nekem most volt az első alkalom, nagyon fájt és véreztem is, orgazmusom nem volt. Kiváncsi leszek hogy a második alkalom milyen lesz...
2013. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 P.S.94 válasza:
Istenem h lehetsz ilyen hülye? :D " Megnézted"? Még az orvosnak is ki kell tágítania kicsit előtte h megnézze! Az édesapám nőgyógyász szóval ez se az én fejemböl pattant ki!
2013. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Rohadt nagy baromságokat hordtál itt össze:D
2013. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!