Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok! Milyennek képzeli...

Szűz lányok! Milyennek képzelitek a szüzesség elvesztését?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 14:20
 1/9 anonim válasza:
én egy 36 éves férfi ismerősömmel veszteném el. persze ez álom hisz efelesége is van soha nem jönne össze.. de őt nagyon kívánom.
2011. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Mindenképpen olyasvalakivel szeretném, aki érdemes rá, szóval bízhatok benne, szeretem, ő is engem stb. De amúgy kicsit tartok a dologtól. De csak nem lehet olyan rossz :))
2011. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mikor szűz voltam nem képzeltem semmilyennek. Lesz ahogy lesz minek tervezzem előre.Úgyse örökre amellett maradtam volna akivel először feküdtem le.
2011. aug. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%

huh.. :P:P

eszméletlen jónak, egyáltalán nem tartok tőle,nem megtervezve hanem valamikor durr egymásnak esünk és nincs megállás;)

(kicsit értelmetlen de csak ugy cikáztak a gondolatok..:P)

15/L

2011. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hát én eléggé félek tőle, hogy fájni fog, de sztem ha kívánom majd a párom akkor nem lesz gond :) (16/L) éés igen, én is a "durrbele" és egymásnak esünk híve vagyok, sztem az úgy sokkal jobb mint előre tervezgetni :D
2011. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Hát azt elbirnám viselni ha olyan helyen lennénk ahol nem nyitnak ránk+ legyen óvatos a fiu ... nincs más kikötésem :D
2011. aug. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
60%

őhh ... még fiatal vagyok de már gondolkodtam rajta :

1 sötét szoba (legyen egy kicsi fény de ne legyen felkapcsolva a villany )

2 ossian társ a bajban meg még több rockos de romantikus zene :) a hátérbe

3 csókolja végig a nyakam simogasson és így szép lassan levetköztet meg én is őt :)

4 majd berakja és lassan óvatosan csinálja ..


én nem a "durrbele" híve vagyok ... elsőnek csak szépen lassan :) LOOOOWWWWWEEE

2011. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
60%
Mi most tervezzük, de én nagyon be vagyok tojva, hisz ugye első, és nem-e fog nagyon fájni, hasonló... de én is pont úgy képzelem el, ahogy az előttem szóló. Még meggondolhatnám magam, de szeretem és kívánom a barátom, nagyon, úgyhogy bízok benne hogy óvatos lesz, és akkor kibírom érte ezt a kis/nagy fájdalmat... :)
2011. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
21%
Mikor szűz voltam sok romantikus elképzelésem volt de végül elég viccesre sikeredett. A telóm ott volt a fejem mellé letéve, amíg Ő megpróbàlta betenni. Nagyon fájt és a fejem felemeltem majd vissza "esett" az ágyra. És a telót lefejeltem, valószínüleg többször is mert az megszólalt: "A hívott számon előfizető nem kapcsolható." És kész ekkor elkezdtem röhögni. Párom meg kihasználva az alkalmar hogy nem a fájdalmon hisztizek gyorsan belém nyomta. Kicsit meglepődtem, de utána nagyon jó volt;)
2014. júl. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!