Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lány + téma a szexről?

Szűz lány + téma a szexről?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel egy ideje beszélünk neten, ő 23 éves. Én 20, és még szűz. Eddig 1 barátom volt, de vele semmi különös nem volt. És ez a 23 éves srác néha ilyen szex-el kapcsolatos témát hoz fel, vagy csak utalgat rá...de én mégis kicsit kellemetlenül érzem magam. DE csak amiatt, hogy nekem nincs tapasztalatom, és nem akarok neki úgy válaszolgatni, mintha tök tapasztalt lennék. Érdekel a téma, csak hát tök szerencsétlennek érzem magam ezen a téren. Szerintetek ha majd elmondom neki, hogy szűz vagyok, az zavarni fogja?
2011. aug. 28. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2011. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha normális nem fogja zavarni .
2011. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Ha normális, akkor egyáltalán nem fogja zavarni. És hidd el, nem tűnsz szerencsétlennek, ebben biztos vagyok.:) Csak ne hagyd neki, hogy kihasználjon.
2011. aug. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én meg nem tudok űrhajót vezetni. Ez baj?

NEM!

Mindenki szűzen és tapasztalatlanul kezdi!

Miért csinálsz ebből ekkora ügyet?

Ha a srác megbánt valamivel vagy tapló, emiatt, akkor hajtsd el a francba! Amúgy meg ha el akarod veszíteni abban is tudok segíteni, de tanácsot is adhatok ha kéred! :)

2011. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 davinci válasza:
84%

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:52

Segítesz mi? :) Amúgy nem foja zavarni.

2011. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
ha normális akkor megfogja érteni. én is így jöttem össze a barátommal,mármint hogy neten..és én is szűz voltam.csak annyi különbséggel h én 18 ő meg 25..de mikor ő felhozta a szexet témának akkor mondtam neki h még szűz vagyok szóval nem tudok semmit se hozzászólni,kicsit lesokkolta őt de mondta hogy tök jó h ennyi ideig megtudtam tartani.szóval a te barátod,vagyis még nem barátod szal a srác is megfogja érteni és még örülni is fog neki h enm adod oda magad akárkinek :)
2011. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha igazi úriember még segít is :D
2011. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
most ezzel a kérdéssel arra akarsz kilyukadni hogy nemtod hogyan kell dugni?
2011. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Utolsó-> Erre most nem térnék kiXD

2011. aug. 28. 17:05
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz vele baj....ha normális, akkor be fog rá gerjedni XD

amugy ha jó az előjáték és eléggé meg tudsz nyugodni akor tökre ösztönös lesz az egész...nem kell oda agymunka...XD

2011. aug. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!