Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akit szeretek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szeretek de nincs közeli kapcsolatunk. Egy barátom azt mondta hogy mindig legyek vele és beszélgessek. Na én vele is vagyok de nincs közös téma. Valaki segítene? És könyörgök a hülye válaszoktól kíméljetek!

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 21:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és más módszerrel összejöhetnék vele? előre is köszi :)
2011. jún. 15. 21:26
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hali

Bocsi ,hogy így megmondom ,de ha a "kapcsolat" elején nincsen közös témátok akkor a dolog halálra van ítélve.

Esetleg próbálj filmekről könyvekről beszélgetni vele talán a zene is jó téma lenne.

Vigyázz ,ha nem tudatosítod vele ,hogy nem barát akarsz lenni ,hanem több akkor cselekedned is kell mert aztán "maradjunk barátok" téma leszel ami a csajoknak annyit tesz ,hogy fel is út le is út.

2011. jún. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha az elején nem alakul ki egy közvetlen "baráti" kapcsolat, tényleg sosem lesz köztetek semmi, megtanultam, hogy ezek a dolgok már az elején az első pillanatban eldőlnek, sajnos ilyen az élet.

21/L

2011. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jó tanácsok köszi :)
2011. jún. 17. 08:15
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocs hogy ilyen hülye vagyok de hogy tudassam hogy több akarok lenni mint barát? Ja és az segít valamit ha szomorú megvigasztalom?
2011. jún. 17. 08:18
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Te oldaladról nem segít semmit... Egész kapcsolatban vígasztalni szeretnéd? Előre szólok hogy elképzelhető hogy energiavámpírral állsz szemben, ami oké kezelhető, de mondjuk a te korodban a te érettségeddel elég nehéz lesz, helyette csak tönkrevágódsz. Persze úgyis az élet fog megtanítani rá :)


Amúgy nála a hosszú kitartó, folyamatos munka eredményre vezet.

2011. jún. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem nem akarom az egész kapcsolatban csak vigasztalni és honnan tudod hogy hány éves vagyok? De amúgy köszi a választ:)És hogy tudassam vele hogy nem csak barát akarok lenni?
2011. jún. 22. 10:01
 8/12 anonim ***** válasza:

Kérdéseidből következtettem a korodra, bár tény és való az érettség és a kor nem jár együtt :)


Én a következőket csinálnám a helyedben.

Ha mindenképpen szeretnél közel kerülni hozzá akkor egyszerűen érezd jól magad vele, és csak akkor lelkizzetek ha ő kezdeményezi, legyél néha elérhetetlen, szóval nem árt ha egy napot pihentetsz.

Ha lelkizésre kerül a sor, hagyd hogy beszéljen és többnyire az érzelmeire koncentrálva kérdezd. Engedd hogy ő vezesse a beszélgetést.


Mutass neki új dolgokat, vidd bele olyan helyzetekbe ahol büszke lehet rád. Pl.: szabadtéri árus, valami gyökér termék irtózatos áron, kérdezd meg az eladót hogy ki vesz ennyiért egy ilyen szemetet... stb Szóval érezze a csaj hogy tökös vagy, és kemény, és szókimondó, vagy csináljatok olyat amit addig még egyikőtök sem. És egy dologra nagyon figyelj! Hol nyomulj, hol tartózkodj... Szóval felváltva.


Ha mosolyogtatod, - hozzáteszem szívből mosolyog - akkor nyert ügyed van! Ha nem tudsz belőle őszinte mosolyt kicsalni semmiképpen, akkor veszett az ügy.

2011. jún. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Aha. Amúgy ha látom mosolygok és visszamosolyog és amikor a busszal gyógyúszásra megy mindig ott vagyok mosolygok néha pedig nem csak mosolyog de vissza integet. Ez jó jel?
2011. jún. 22. 11:33
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy szerinted hány éves vagyok?
2011. jún. 22. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!