Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm már előttem lefeküd...

A barátnőm már előttem lefeküdt egy másik sráccal, de nekem ő az első. én a második vagyok az életében ilyen téren de hülyén érzem magam amikor felkerül az első aktusról a téma. Ez normális?

Figyelt kérdés
Igaz ő az előttem lévő pasijával csak azért feküdt le mert félt hogy elhagyja és és azt mondja hogy neki olyan mintha én lettem volna neki az első de akkor is nagyon hüléyn érzem magam...
2009. ápr. 18. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
:) EZ normális ilyenkor... vhogy majd átvészeled az elsőt.:) Egyszer lefeküdt már vkivel...de attól még nem tud sokkal többet, mint te.:) Nem lett ettől tapasztalt nő. És nem fog kinevetni, nyugodj meg..
2009. ápr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
azért feküdt le a pasijával emrt félt hogy elhagyja?:S akkor nem szerették ők igazán egymást......
2009. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak igaza van. Attól hogy egyszer lefeküdt valakivel a barátnőd, még nem tapasztalt. Sokkal több alkalom kell ahhoz :o)


Szóval e miatt ne stresszeld magadat. Ugyanonnan indultok, hidd el.


Hagyj elég időt a gyengédségnek is előtte (csókok, simogatás, puszi a nyakra, kedvesen megsimogatod a haját, stb), fokozatosan haladsz , nem csak egy területre koncentrálsz, és szeretkezés után is egy kis gyengéd kedves ölelgetés, puszi, pár kedves szó és már félúton vagy ahhoz, hogy jó szerető legyél majd.


És ne felejts el védekezni :o) persze.

Ne izgulj, bízz magadban.

2009. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] - és olvasd el ezt a cikket
2009. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mindketten tapasztalatlanok vagytok, akkor miért beszéltek egyáltalán erről?
2009. ápr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!