Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Annyi kérdés van itt a lúzer...

Annyi kérdés van itt a lúzer srácokkal kapcsolatban, léteznek lúzer csajok is?

Figyelt kérdés
Vagy léteznek lányban is ilyenek, csak azokat nem szívatják annyira, mert tiszteletben tartják a női nemet? Vagy őket már annyira diszkriminálják, hogy szó se esik róluk?
2011. aug. 29. 13:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

én nem tartom magamat menőnek(csak mer nem akarok az leni) de luzer sem vagyok az tuti


tükörbe nézek és ha megborotválkoztma kinézek 15nek, ha szörös vaogky akor meg 45nek(na jó erős de 20év fölött biztosan, modnták is idegenek):D szóval ez problem, meg az is hogy nem áldott meg az isten a születésem pillantatában robotzsaruszerü páncélzattal-.-


F17

2011. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
49%

"de ha ugyan amiatt lúzernek tartanánk egy csajt mint egy férfit akkor nagyon sok lúzer csaj lenne . De mivel dugni is akarunk ezért ezt nem mondjuk ki :)"


Na én meg pont ezért tartom lúzernek, szánalmasnak a pasikat mert a dugás miatt kucsorognak a nőknek...szánalmas.


Ezért is van ez h a faszik fele annyi munkával 2-szer többet keresnek, mint a nők, a nőket a munkerőpiacon nem becsülik meg. ezt azért találta ki a fasztársadalom, hogy a faszik a nőktől a szexet megvásárolhassák.

Na ez a szánalmas, nem az hogy én nő létemre keresek 70 ezret. nem érzem magamat lúzernek, csak mocskosul szemétnek ezt a pasiimádó rendszert!


ja amúgy AZ A LÚZER, AKI NEM TUD FŐZNI+MOSNI+MOSOGATNI+GYEREKT SZÜLNI+FELNEVELNI DOLGOZNI EGYSZERRE!


VAGYIS: LÚZER AZ ÖSSZES PASI!

2011. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

"AZ A LÚZER, AKI NEM TUD FŐZNI+MOSNI+MOSOGATNI+GYEREKT SZÜLNI+FELNEVELNI DOLGOZNI EGYSZERRE!


VAGYIS: LÚZER AZ ÖSSZES PASI!"


Azért arra kíváncsi lennék, hogyan szülnél gyereket, ha nem dugna meg senki. Örökké ezzel a gyerekszüléssel vágtok fel.

Úgy teszel, mintha egyedül nevelnéd a gyereket. Szegény nők, elnyomják őket ezek a gonosz férfiak, akik minden rossz forrásai.

2011. szept. 16. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

vannak lúzer csajok, persze.

úgy mozognak mint a víziló mondjuk, nem gyantázzák a kis fekete bajszukat (meg semmi mást) nincs humoruk vagy béna favicceket mesélnek amin csak ők röhögnek, a nagymamájuk szekrényéből választanak maguknak népviseletes ruhát és abban járnak pl...

de nekik nem olyan rossz mint a lúzer pasiknak, mert mindig van 1-2 átlagos pasi, akit valamiért elutasítanak a csajok, és hát luk-luk, bepróbálkoznak ezeknél a lányoknál is, végülis az ágyban ők is leveszik az otthonás göncöket, beszélni se kell nagyon és sötétben a helyre kis bajusz se látszik..

2013. jún. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

12-es ez érdekes felvetés, mert szerencsére már csak néha én pont amiatt érzem lúzernak magam, vagy inkább van önbizalomhiányom, mert mindazt, amit nagybetűkkel felsoroltál egyedül végzem már közel 3 éve. Igaz a szülés már több, mint 7 éve megvolt.


De az alapkérdésre válaszolva, igen vannak lúzer csajok is, csak kevésbé állnak neki nyavajogni vagy elnézik nekik, mert elvégre nőből vannak.

2013. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Biztos vannak, de a tézis általában igaz,miszerint "nincs csúnya nő,csak kevés pia". Rossz nyelvek szerint az alkoholt ezért találták fel: hogy a ronda nők is kapjanak sexet néha.Ami az én egyéni besorolásomat illeti, én a felszínes, pénzéhes, anyagias, turbófeminista hisztipanda nőket rakom az erősen lúzer kategóriába. Szimplán, mert azok. Emellé még hazug, szerecsenmosdató kretének, jellemzően itt, online nagy a pofájuk, és jellemzően ők azok akik a "lúzer" srácokba még egy jót bele is rúgnak sima passzióból, ha látják hogy az a földön fekszik, és ettől érzik kva jól magukat. Szánalmas gerinctelen véglények. Két nagy csárdás pofont érdemelne a fajtájuk,de úgyis megkapják majd...mástól.


"ja amúgy AZ A LÚZER, AKI NEM TUD FŐZNI+MOSNI+MOSOGATNI+GYEREKT SZÜLNI+FELNEVELNI DOLGOZNI EGYSZERRE!"


Ez nektek se megy, egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan barátnőm volt, aki actually tudott is főzni. Mosogatni és mosni egy sem. Gyerek meg kell a halálnak. Dolgozni meg...mi tart vissza titeket hogy programozók, tudósok, esetleg gépésztechnikusok legyetek? Szerintem semmi. Ez csak egy gyenge önigazolás, hogy vonyíthass azokra a férfiakra, akik havi 400 fölött keresnek, és nem is kell meztelenül mutogatniuk magukat hozzá, mint nektek. Amiket felsoroltál, egyszerre valóban nem megy (miért, nektek igen?), külön-külön viszont igen.


Tudok főzni, mosásra feltalálták már a mosógépet ha esetleg nem tudnád, mosogatásra szintén ott a mosogatógép, dolgozni is remekül tudunk mindezt úgy hogy nem költi a hátunkmögött senki a pénzünket. Gyerekszülés és felnevelés pedig szingliként értelmetlen fogalom. A mínuszt pedig kaptad is a sok ostobaságra amit összegányoltál itt.

2015. jún. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Vannak igen. Csak nekik kötelező elnézni ugye, ha nincs munkájuk, anyucival élnek, és csak a brazil szappanoperákat ismerik. Bezzeg ha a férfi ilyen, az életképtelen lúzer, fúj, golyó általi kötél neki!

Az egyenjogúság ilyenkor elmegy nyaralni és üdül.

Magyarország, én így szeretlek!

2018. aug. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

bár vannak lúzer csajok, nekik még így is sokkal könnyebb az élet, ugyanis nem a férfiak szerint lúzerek úgymond hanem a többi nő szerint

ettől még rengeteg pasas állhat náluk sorban, nekik is ugyanolyan elszállt igényeik vannak, mint a topmodell cicimacáknak

egy ronda dagadt nő is kap heti 10 levelet társkeresőn, minimum, egy átlag pasas örülhet ha évente kap egyet! és akkor az átlag alatti pasasokról nem is beszéltem, ők abszolút sansztalanok...

nagy a férfitöbblet, sokkal több a férfi, mint a nő, simán megteheti egy ronda nő is hogy válogat, és magánál sokkal jobb férfival jön össze.

na ezért van felborulva az egész párkapcsolati piac, mert minden a nőknek kedvez, a férfiaknak meg semmi.

2019. szept. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

szerintem nem vannak...

meg a legrusnyabb banyaremek is siman kapnak levelet tarskeresokon

lehet hogy nem Adonisz kulseju pasiktol, de kapnak

egy luzer pasi mikor kap levelet tarskereson? max. amikor a server uzen hogy vegye' premium szolgaltatast...


"Na én meg pont ezért tartom lúzernek, szánalmasnak a pasikat mert a dugás miatt kucsorognak a nőknek...szánalmas."


a ferfiak dugni akarnak, akar hiszed, akar nem, a parkapcsolatok nem azert jonnek letre, hogy kopogos romit meg damajatekot jatsszanak

ha szerinted ez szanalmas, vonulj apacazardaba oszt maszturbalj feszulettel


"Ezért is van ez h a faszik fele annyi munkával 2-szer többet keresnek, mint a nők, a nőket a munkerőpiacon nem becsülik meg."


ez meg egy ordas nagy kamu, ugyanis rengeteg munkakorben (pl. versenyszfera) a nok sokkal konnyebben el tudnak helyezkedni

most akkor dongessem en is a mellem, hogy fuj, milyen igazsagtalanok velem?


"ezt azért találta ki a fasztársadalom, hogy a faszik a nőktől a szexet megvásárolhassák."


senki nem kenyszerit senkit hogy prosti legyen, cicam, ez onallo dontese mindig

aki meg kvanak all, ne sirjon ha megb...


"Na ez a szánalmas, nem az hogy én nő létemre keresek 70 ezret. nem érzem magamat lúzernek, csak mocskosul szemétnek ezt a pasiimádó rendszert!"


hat szepsegem, egy darab szaros erettsegivel a pasi se fog tobb penzt keresni

ez nem pasiimadat, az oktatasi rendszer igy mukodik: diplomaval jar a sok penz, erettsegivel meg orulj a minimalbernek

tanulni kellett volna, cicuka, nem a seggedet mereszteni a szoliban, akkor most a tizszereset megkeresheted

2021. jún. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!