Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kérdés szűz lányoknak: Ti...

Kérdés szűz lányoknak: Ti miért vagytok szüzek? Kort is írhattok, ha akartok.

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez egy kényes kérdés, ezért nem is kell írni kort, csak azért mégis valamennyire ettől is függ hogy kinek milyen dolgai voltak már.
2011. aug. 31. 12:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert még csak 15 éves vagyok és nem kúrattam meg még magamat.. boldog vagy?:D:D
2011. aug. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
100%

Azért mert még nem volt pasim, idegennel meg nem tervezem. Mégis milyen választ vársz, egy szűz csaj miért szűz még?

-.-"

15/L

2011. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
96%
Én azt hiszem a lányok igy születnek, szűzként. De nem biztos, biosból nem vagyok jó, engem csak a foci érdekel.
2011. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
14%
nem biztos hogy pasira kellene várni, sokan 15-16osok idegennel is jól érzik magukat 19/F
2011. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van barátom, de ettől függetlenül nem biztos,hogy azaz első,hogy húúú gyere bébi, feküdjünk le..:D főőleg nem 15 évesen..:D aztán mindenki másképp áll hozzá..:D
2011. aug. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
70%
Azért mert nem járok sokat bulizni, csak néha-néha, így az ismerkedés is nehezebb, és csendesebb/visszahúzodóbb vagyok, ezért eleve nem vesznek észre a fiúk, én meg a kezdeményezéshez túl béna vagyok, illetve kedvem sincs 15 éves kis ribancokkal harcba szállni egy pasiért, mert annyitt nem ér...20/L
2011. aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
100%

nem volt még annyira tartós kapcsolatom. bocsi, h nem 1 nap ismeretség után akarom elveszíteni :)

20/L

2011. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
33%

másik hogy lehet nem is tudnál harcba szállni a 16osokkal , bocsi de jobban megmozgat szerintem minket a 16os korosztály meg talán annyit "könyörögni" sem kell

amúgy meg bepiálsz elengeded magad kiba*zottul nem hiszem el hogy nem lazulsz be annyira hogy kicsit kellesd magad ;)

2011. aug. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Tudom hogy mit jelent a szűz, arra vagyok kíváncsi hogy miért nem történt meg, ha valaki x idős és úgy érzi hogy korai vagy csak nem jön össze neki...

Sok oka lehet. Mi ezen ennyire bonyolult, hogy nem értitek?


Na például ezt még értem hogy 15 évesen,de 20 évesen tényleg más, köszönöm az utolsónak az értelmes választ, meg a többieknek is akik nem hülyülték el.

2011. aug. 31. 13:04
 10/37 Problem? ***** válasza:
10%
Aki valamit is számít az 14-17között elveszíti a szüzességét tetszik nem tetszik ez van. Akik meg maradnak ott már valami nagyon nincs rendben. Lelehet pontozni de ez van.
2011. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!