Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kérdés szűz lányoknak: Ti...

Kérdés szűz lányoknak: Ti miért vagytok szüzek? Kort is írhattok, ha akartok.

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez egy kényes kérdés, ezért nem is kell írni kort, csak azért mégis valamennyire ettől is függ hogy kinek milyen dolgai voltak már.
2011. aug. 31. 12:45
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

" Mert még nem volt komoly kapcsolatom, és senkit nem kívántam annyira, hogy lefeküdjek vele (ha volt lehetőségem). És lehetőleg nem buliban/pár nap után akarom elveszíteni. 16/L


OFF Sok válaszoló elég furán áll ehhez a témához.. Mármint, nem lesz valaki attól ribanc hogy mondjuk 13-14 évesen szexelt. Simán lehet hogy hosszú, komolyabb kapcsolatban veszítette el. Vagy megerőszakolták. Vagy túl naiv volt, és hagyta magát rábeszélni.

Mint ahogy az sem gáz, ha valaki 20 felett szűz. Lehet, hogy vár az igazira. Vagy csak a nászéjszakán akarja elveszteni. Vagy mit tudom én, nem tudok az ő fejükkel gondolkozni, nem vagyok az ő helyzetükben.


Nem értem igazából miért olyan nagy szám ez a szüzesség.."


Igazad van, én az okára vagyok kíváncsi hogy ki hogy áll hozzá. Szerintem sem kellene egymást bántani azért mert nem vagyunk egyformák.

Csak akkor nagy szám ha valakinek rosszul esik mert megbánta hogy mi történt vagy azt bánja hogy még nem...

2011. szept. 2. 19:49
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, nem volt még kapcsolatom. Amúgy is kevés srác jött be eddig, max. 3, közülük egyik se vett észre. Ja igen, eléggé irritáló, hogy újabban azoknak a lányoknak, akik félénkebbek esélyük sincs, mert az elvárás kb. az, hogy a lány "szedje fel" a srácot. Én mindig is fordítva képzeltem el, nem az vagyok, aki csak úgy leszólít valakit. És - bocsi, ha megsértek valakit - de szerintem pont a túlzottan rámenős lányok miatt van, hogy a pasik azt hiszik nem kell a kisujjukat sem mozdítani, úgyis akad valaki...:/ Manapság szerintem nehezebb azoknak, akik nem járnak állandóan bulizni, stb. Ezen a téren pedig az se egy áldás, hogy a zenei stb. ízlésem eltér az átlagtól, ergo olyan buli ahová mennék nincs is. Ja van, másik városban, több órányira. Nem az érdekel mint a korombeli lányok többségét, időigényes a hobbim és fontos is nekem, stb, szóval sok minden közrejátszik. Nehezen találok hasonló érdeklődési körű pasit (a más érdeklődési kör nálam mondjuk nem kizáró ok, de az is igaz, hogy egy olyan sráccal jobban megértenénk egymást. inkább a fiúk részéről látom úgy, hogy nem kedvelik a "furcsa" lányokat. pl a szokatlan hajszín, + nem olyan öltözködés, ami 15ször szembejön az utcán. szerintem pedig baromira nem ettől lesz egy lány csúnyább, mint a többi, vagy hasonlók.) A legtöbb srác egyébként, aki még be is jönne, valamiért mindig csak jó haverként tekint rám. Akiknek meg én jöttem be, nekem ők nem voltak szimpatikusak, így alakult. Egyébként 18 éves vagyok, lassan 19, és le lehet szólni, de egyáltalán nem érzem cikinek.
2011. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
50%

" Egyszerű, nem volt még kapcsolatom. Amúgy is kevés srác jött be eddig, max. 3, közülük egyik se vett észre. Ja igen, eléggé irritáló, hogy újabban azoknak a lányoknak, akik félénkebbek esélyük sincs, mert az elvárás kb. az, hogy a lány "szedje fel" a srácot. Én mindig is fordítva képzeltem el, nem az vagyok, aki csak úgy leszólít valakit. És - bocsi, ha megsértek valakit - de szerintem pont a túlzottan rámenős lányok miatt van, hogy a pasik azt hiszik nem kell a kisujjukat sem mozdítani, úgyis akad valaki...:/ Manapság szerintem nehezebb azoknak, akik nem járnak állandóan bulizni, stb. Ezen a téren pedig az se egy áldás, hogy a zenei stb. ízlésem eltér az átlagtól, ergo olyan buli ahová mennék nincs is. Ja van, másik városban, több órányira. Nem az érdekel mint a korombeli lányok többségét, időigényes a hobbim és fontos is nekem, stb, szóval sok minden közrejátszik. Nehezen találok hasonló érdeklődési körű pasit (a más érdeklődési kör nálam mondjuk nem kizáró ok, de az is igaz, hogy egy olyan sráccal jobban megértenénk egymást. inkább a fiúk részéről látom úgy, hogy nem kedvelik a "furcsa" lányokat. pl a szokatlan hajszín, + nem olyan öltözködés, ami 15ször szembejön az utcán. szerintem pedig baromira nem ettől lesz egy lány csúnyább, mint a többi, vagy hasonlók.) A legtöbb srác egyébként, aki még be is jönne, valamiért mindig csak jó haverként tekint rám. Akiknek meg én jöttem be, nekem ők nem voltak szimpatikusak, így alakult. Egyébként 18 éves vagyok, lassan 19, és le lehet szólni, de egyáltalán nem érzem cikinek."


Miért a fiúkat hibáztatod ha tudod hogy mi a helyzet? Milyen zenét hallgatsz hogy nincs olyan buli?

2011. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
90%

Én már válaszoltam, de írok még pár dolgot (az én kommentemet másolta be az előbb a kérdező).


Szóval, én nagyon szívesen 'elveszíteném' a szüzességem olyannal is, akibe nem vagyok szerelmes, csak kívánom. Érdekel, hogy milyen, kíváncsi vagyok, szerintem ez teljesen természetes. Nem úgy képzelem el az életem hogy egy pasival fogok szexelni egész életemben, emiatt nem érzem olyan fontosnak, hogy ki lesz az első. Nem tudom hogy miért gondolom így, mert a legtöbb barátnőm másképp vélekedik erről. Ez nem azt jelenti hogy legszívesebben ágybabújnék minden szembejövővel (ha így lennel nem lennék szűz), de nagy szerelem meg több hónapos együttjárás nélkül is lefeküdnék a barátommal.

2011. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Szerintem az a normális, ha egy lány egy fiúval létesít szexet, ennek a megválasztására, ha ez az eset van, akkor az a legtöbb lány esetében 20 év feletti érettséget jelent.Leginkább azért, mert a fiúk és egyéb ingerek könnyen megtévesztik.

De az igényesek általában, akkor is ha többet, megvárnak egy szintet. Tehát a válasz, az érettség, a választó képesség, az hogy valaki valami szerint válogat, vagy kifejezetten a szüzességével próbál megfelelő fiút találni. Vagy külső, tiltó hatásra. Én fiúként, úgy gondoltam leírom. Ha egy nő szűz, talán a legfőbb hajtó erő, hogy alfa hímet találhasson, ugyanis azok szűz nőket választanak többségében. Nem olyanokat, akiket pl egy ilyen kérdésfeltevő meghúzott. Vagy egyes hozzászólók.

2011. dec. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
17 eves koromig vartam vele, es nagyon orulok neki, akar tovabb is vartam volna. Imadok szexelni, de buszke vagyok ra hogy nem fekzdtem le minden probalkozo pasival, hanem csak a szerelmemmel, azota is egyutt vagyunk, es boldog vagyok hogy csak o volt nekem. Most 27 vagyok, azaz 10eve vele vagyok, egyutt elunk mar, sose legyen senkibe gatlas, hogy ha nem koveti a kornyezeteben levo lanyok peldajat, es fekszik ossze mindenkivel, parom nagyon orul neki hogy csak o volt nekem.
2015. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Soha nem akarom elveszteni, de tegyük fel.


15 vagyok. Nem járok inni, nem volt pasim mint az osztályom felének.

Mert csak 15 vagyok! Nem k...a!

2023. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!