Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kérdés szűz lányoknak: Ti...

Kérdés szűz lányoknak: Ti miért vagytok szüzek? Kort is írhattok, ha akartok.

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez egy kényes kérdés, ezért nem is kell írni kort, csak azért mégis valamennyire ettől is függ hogy kinek milyen dolgai voltak már.
2011. aug. 31. 12:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

háát akármennyire is örömmel vagyok együtt 1 16évessel, szeretem ha az a 16 éves lány éppen szűz vagy nemrég lett az, de ezt a 13éves beszólást én picit soknak tartom, mert érződik is rajtad az hogy te ennek örülsz és még dicsekedsz is vele- nem mondom hogy kur*a vagy csak nem biztos hogy felfogtad annak a jelentőségét amit elvesztettél bent és nem a "hártyádra" gondolok, gratulálok annak is aki téged 13 évesen megd*gott ahogyan te fogalmaznál,

én 1 16éves lányba még bele is kezdek habarodni, de ő érettebb sokkal a koránál,

és ha már ez a véglet amit te képviselsz, akkor én is inkább azt mondom hogy nem szégyen ha 1 lány 18 után veszíti el mert ez kicsapta nálam a biztosítékot

2011. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
ja és 19/F voltam.....ha bárki is ebből levonna akármitis
2011. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy nagyon Hülye kérdés. Nem is lehet rá válaszolni, azért, mert mgé nem jött el az ideje, szerintem, te vagy egy kisgyerek vagy, aki maga is erre a kérdésre akar válaszolni, de nem tud, vagy egy vén kéjenc...
2011. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Még nem éreztem úgy, hogy eljött az ideje. Am van barátom, már 3 hónapja együttvagyunk, petting már volt, de szex majd csak később, am vele szeretném elveszteni, mert téll szerelmesek vagyunk.

16/L

2011. aug. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

azért mert még nem találtam megfelelő pasit akiben 100%-ig meg tudtam volna bízni,és most írhatja bárki hogy ciki meg mit csináltál idág...stb stb....kaptam már érte az osztást elégszer. Mert ma már az a megszokot ha egy kis 14 éves már rég túl van rajta.Az meg már fura egyeseknek hogy 20 év felett is szűz.De ebben a mai világban nem is csodálkozom rajta.

21/L

2011. aug. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok és szűz. Hogy miért? Mert szüleim soha nem engedtek el sehova mindig mindent tiltottak, randira sem. Most 25 évesen ott tartok hogy nagyon cikinek érzem , de már annyira hogy már ettől félek legjobban hogy 25 évesen még az vagyok. Gátlások vannak bennem. 25/L
2011. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Még nem voltam igazán szerelmes. Az eddigi pasik az életemben általában csak egy körre akartak. Pedig nem vagyok annyira bulizos, se kihivó személyiség. 20/L
2011. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim válasza:

Mert nem találtam még meg azt, a fiút aki megérdemelné:S

3 barátom volt eddig, de egyiknél sem éreztem, hogy ő a megfelelő.

19/L

2011. szept. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
66%

Mert még nem volt komoly kapcsolatom, és senkit nem kívántam annyira, hogy lefeküdjek vele (ha volt lehetőségem). És lehetőleg nem buliban/pár nap után akarom elveszíteni. 16/L


OFF Sok válaszoló elég furán áll ehhez a témához.. Mármint, nem lesz valaki attól ribanc hogy mondjuk 13-14 évesen szexelt. Simán lehet hogy hosszú, komolyabb kapcsolatban veszítette el. Vagy megerőszakolták. Vagy túl naiv volt, és hagyta magát rábeszélni.

Mint ahogy az sem gáz, ha valaki 20 felett szűz. Lehet, hogy vár az igazira. Vagy csak a nászéjszakán akarja elveszteni. Vagy mit tudom én, nem tudok az ő fejükkel gondolkozni, nem vagyok az ő helyzetükben.


Nem értem igazából miért olyan nagy szám ez a szüzesség..

2011. szept. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
50%

a szüzességet szerelemből is el lehet vesziteni, és aki szerencsé megtalálja a szerelmeg 16-17 évesen is, és nem kell 20éves korig várni. én mondjuk 16 évesen vesztettem el, szerelemből, és azóta nagyon nagyon sokat szexeltem már, most vagyok 19 éves( és még mindig ugyanazzal a fiuval vagyok)

20évesen még szüz vagy, huhh nem is tudod miről maradtál le eddig :D na de nem szemétkedni akarok, de a szex jó, és ha elég szerencsés vagy, találsz valakit magadnak 20év elött is...:)

2011. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!