Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! A barátnőtök megváltozot...

Fiúk! A barátnőtök megváltozott miután elvesztette a szüzességét?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 21:27
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
38%

O8:44


o.O óóóó te jó ég xD

2011. szept. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
40%
Nem biztos hogy vennék olyan cipőt amit meg nem próbáltam fel de érthető a te szempontod is. Kérdezőnek: eleinte is látszott hogy nem mindennapi 'kislány' és nem azért szűz mert nem volt még rá lehetősége. Mi hatalmas lépéssel közelebb kerültünk egymáshoz. Korábbi 'szűz' exek kiskorúak na ők igen, azután sokkal inkább azt akarták mint az együtt töltött időt. Remélem segítettem..
2011. szept. 9. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

22.35

Mi az, hogy "Ó, te jó ég"? Szerintem attól nem lesz senki gáz, hogy vannak elvei, és nem kefél fűvel-fával 16 évesen vagy az alatt, csak hogy menő legyen. Mindenki akkor csinálja, mikor neki jól esik, és úgy érzi. Vagy veled ez máshogy volt? Azt már meg sem kérdezem, mennyi idős vagy.

Egyébként szerintem megváltozik, aki elveszíti a szüzességét, mivel ennek egyértelműen vannak lelki velejárói. Felébred a lányokban a nő. :)

2011. szept. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
34%
Ha a házasság után x évvel fog eszébe jutni, hogy milyen lehet más férfiakkal (mert eszébe fog jutni!!), az sokkal rosszabb lesz.
2011. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Edward Cullen ® válasza:
A 3. válaszoló Istenkirály!!! Jót röhögtem:)
2011. szept. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Ez változó van olyan barátnőm, aki teljesen kifordult magából és van aki nem. Én arra a megállapításra jutottam, hogy aki érzelmileg is érett volt a szexre (ha kicikiztek, ez akkor is fontos!) az nem változott a szemlyiségében, aki viszont még nem volt rá kész és föleg azért csinálta, hogy nagy lány legyen vagy más valami kevésbé érzelmes dologból, pontosabban éretlenül, annak a személyisége teljesen kifordult, és pasi faló lett utána.
2011. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Igen megváltozott, de pozitív irányban.

Talán az addig visszafojtott szexuális vágy kielégülésének tulajdonítom.

A lány 26éves volt..

Szorosabb lett a kötődés, mert megadtam neki azt, amit eddig nem tapasztalt.


Remélem tudtam segíteni.

Üdv!

2011. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
24%
Durva, hogy valaki 26 éves koráig vár! :|
2011. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%

"Ha a házasság után x évvel fog eszébe jutni, hogy milyen lehet más férfiakkal (mert eszébe fog jutni!!), az sokkal rosszabb lesz." -

Nem, az jobb: Van lehetősége érett ésszel megállapítani, hogy semmi értelme. Ráadásul ha jó a házasság, nem fogja, ha rossz, akkor meg legalább nem ragadtok bele. Ezzel csak nyerni lehet. Ugye nem akarod azt, hogy azért maradjon veled a feleséged, mert már annyira le van lakva, hogy neki már mindegy?


A kérdésre:

Tapasztalat, hogy ha valaki 16-17 éves kora előtt elveszti a szüzességét, annak ott emberként vége, és "nő" lesz: vagyis ahogy mifelénk hívják ribanc. Nem tudom miért van így, de az biztos, hogy nem lehet annyival lerendezni irigységből, hogy "nem elég érett".

A kivételekről pedig annyit, hogy jó irányba még nem láttam, rossz irányba viszont ha valaki nem e miatt lesz ribanc, akkor vagy iszik mellé, vagy pszichiátriai ok, vagy valami mással van összefüggésbe. Ez csak egy lehetséges ok a sok közül, de ez a legerősebb, és bármit csinálsz visszafordíthatatlan.

Csak annyi tanácsot tudok adni, hogy menj a közeléből, és hagyd, hogy a saját fajtájával legyen, azokkal jól el van, nekik nem árt.

2011. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Szerintem ha bárki is (fiú v lány az most tulajdonképpen mindegy) rossz irányba változik a szüzessége elvesztését követően az azért lehet, mert igazából még nincs rá kész. Mert pl azért csinálja h "menő" legyen, és úgy gondolja, h az után már meg van a joga h bármit megtegyen. Ez általában akkor van, ha még túl fiatal, mert ha már az illető idősebb, akkor már érettebb ésszel látja a dolgokat. Persze kivételek mindig léteznek, de nekem ez a tapasztalom volt eddig.
2011. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!