Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért szeretik a nők elveszíte...

Miért szeretik a nők elveszíteni a szüzességüket 15 évesen?

Figyelt kérdés
Fölteszem ezt a kérdést mert kíváncsi vagyok a válaszokra…..
2011. szept. 4. 23:06
1 2 3
 11/29 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:
57%
megértelek.....a csaj 1 ribanc volt, de még most is az........,de VIGYÁÁÁZZZZZ vele, mert előtör belőle a ribanc én, akkor annyi.......
2011. szept. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
80%
egy 15 éves nem nő sőt még 19 évesen se nagyon,azért mert ezt sugallja minden,veszítsd el minél hamarabb,azt hiszik elég érettek felnőttek,rögtön odaadják magukat az első barátnak,vagy csak egy bulin stb. a szülők sem nevelik meg őket,nem világosítják fel rendesen,akkor simán bedőlnek a 19-25 éveseknek akik a szex miatt vannak velük,olyanok mint a birkák mennek a többi után,ha zavar hogy az igen fiatal barátnődnek 7-8 pasija is volt,és zavar hogy már gyerekként széttette a lábát felesleges tovább folytatnia kapcsolatot,keress inkább egy olyan lányt aki még nem rib@ncosodott el,nem lesz könnyű de még szerencsére van egy kevés
2011. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
76%
hozzátenném az lesz kiéget aki korán kezdi,nem az aki későn,19 évesen veszítettem el jé még mindig tudok újat tapasztalni,nem vagyok kiégve sem elhasználva és tudtam mikor volt "barátom" 15,17,18 évesen hogy a gyerekszerelem nem a testiségről szól,és gyereknek nem való a szex akármennyire is "szerelmes"
2011. szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 napietus ***** válasza:
57%
először is nem a "nők", hanem a kis ribik, nem ugyanaz. egy nőben van méltóság. ők pedig azért, mert ahogy valaki már írta, egymást utánozzák, eltanulják a hülyeséget egymástól. olyan, mint a lovaknál a karórágás. egy elkezdi, többi utánozza.
2011. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
75%
Mert attól lesz nagylány hogy Ő már sz*pja a f@szt.
2011. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
56%

15-16 évesen már bőven akad olyan csajszi aki normálisan gondolkozik a szexről azért.

Nemc csak most vesztették el a szüzességüket 15 évesen hanem már 30-40 éve is.


Aki ezért leribancozza a csajt, az gondoljon már bele hogy lehet szerelmes a csaj és talán azért?! A mai lányok se azért ribancok mert lefeküdtek valakivel 15 évesen. Hanem azért mert nem tudják hogy ez k*rvára magánügy!

2011. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
65%
A 15 éves még nem annyira nő...
2011. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
De azért van olyan lány aki megérzi hogy át akarja verni.. pl. én is igy voltam könyörgött nekemegy srác h járjunk összejöttem vele.. és nem tudom hogyan de valami kis furcsa volt benne és kidobtam kiderült hogy csak át akart verni..de nem az hogy 15 évesen hanem már 12-13évesek is vannak igy.. meg persze a legtöbb meg a legmenőbb fiúk isakkor vesztik el általában... és akkor ez a lánynak lehet rossz és sajnos akkor már nincs mit megbánni..
2011. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
75%
hát én még szűz vagyok 16évessen. de amúgy azért mert ugyanúgy megvannak a szexuális vonzalmak egy fiú után mint egy felnőttnek. meg van aki menőségből.
2011. szept. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
100%
mert azthiszik hogy ettől menők lesznek.:D
2011. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!