Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért szeretik a nők elveszíte...

Miért szeretik a nők elveszíteni a szüzességüket 15 évesen?

Figyelt kérdés
Fölteszem ezt a kérdést mert kíváncsi vagyok a válaszokra…..
2011. szept. 4. 23:06
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%

"Oks értem, de ha komolyabb kapcsolatba kerül, és elmondja 15 évesen vesztette el a szüzességét egy 23 éves férfival. Még kiderül volt 7 barátja és te vagy neki a 8-dik."


18 évesen már nyolcan megizélték? Ritka rihonya ribanc, dobd ki azonnal!

2011. szept. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
79%

Ha másfél éve együtt vagytok, akkor pedig 16,5 évesen már 7 férfi átment rajta??? :O

Atyám, borogass!

2011. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
73%
Én nem értek egyet veletek. Nem kell általánosítani, nem minden 15 éves ribanc. Lehet, hogy érett, tudja, milyen fontos a védekezés, figyel mindenre, nagyon szeretik egymást, régóta együtt vannak, és ezt szeretnék.
2011. szept. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
94%
tudod egy 15 éves pont annyira érett,hogy pl suliba járjon,anyuci gondoskodik róla,barátnőzzön stb,de nem érett arra,hogy gyereket neveljen,nos aki szexel annak megvan az esélye,hogy terhes lesz védekezés mellett is,ilyenkor a nagyon" érett" 15 éves kislány már mégsem olyan felnőtt és szalad anyucihoz
2011. szept. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nemtudom..

16éves vagyok és még mindig szűz..

Van egy osztályom ami 28 lányból áll és abból 5-en szüzek.Ennyit az egészről..

Amúgy ez egy jó kérdés..hát mert az menő..meg h van egy kapcsolata 2hónapja és azt hszi,hogy ő a élete szerelme akivel élete végéig együtt lesz..közbe sehol semmit lefekedtünk rá 1-2hónapra meg szakítanak..hagyjuk már ..kicsinyes..

2011. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 napietus ***** válasza:
65%
érettségről annyit, hogy aki nem elég érett arra, hogy B kat. jogsit szerezzen (tehát a közúti közlekedésben autóval részt vegyen), az a szexre sem elég érett. azt meg 17 éves kortól lehet, ha jól tudom (legalábbis nekem akkor lett).
2011. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
jól tudod 17 éves kortól, a szexet is csak 17 éves kortól kéne
2011. szept. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
25%
Mert akkor úgy reccsen a szűzhártya, mint egy érett görödinnye. Idősebb korban már csak olyan hangot hallat, mint egy szottyadt körte, mint amit földhöz vágnak. Azért érzed te is a különbséget, ki akarná, hogy rohadt gyümölcs hangja legyen a lábaközének, miközbe dolgozzák, de rendesen!
2011. szept. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 zsoaberdeen válasza:
15 évesen lány, nem nő. És mi az, hogy miért szeretik elveszteni? Nem is hallottam, ez egy új törvény, vagy szokás? 15 felett aki szűz, azt lelövik, vagy mi? én 25 voltam.
2013. jún. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!