Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri tovább várni? (bővebben...

Megéri tovább várni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A közeljövőben lesz alkalmam elvesziteni a szüzességem, gumival. Viszont én jobban örülnék neki gumi nélkül, megéri tovább várnom?


Légyszives normális válaszokat irjatok. 2X/F


2011. szept. 6. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hülye vagyok, de úgy látom, hogy ma már inkább átok.

23 éves vagyok, és lehet jobb lett volna, ha 17 évesen hagytam volna az osztálytársaimat, hogy prostihoz vigyenek.

Azóta se voltam nővel, és úgy érzem, egyre jobban hátráltat a tapasztalatlanságom. Össze-vissza ugrándozik a hangulatom.

2011. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Lehet, hülye vagyok, de úgy látom, hogy ma már inkább átok."

Hülye nem vagy, csak rosszul látod....


"23 éves vagyok, és lehet jobb lett volna, ha 17 évesen hagytam volna az osztálytársaimat, hogy prostihoz vigyenek."

21 vagyok és nem bánom, hogy senki nem vitt... Ennyit a szeret kifejezésről....

Ennek mi köze a hangulatodhoz szerinted?

2011. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bakker, hát csak rohadtul nyomasztó érzés, mikor a városközpontban, utcán, vagy bárhol egymással kézen fogva járó, csókolózó, társalgó nőket és férfiakat látok, nekem meg alig vannak női ismerőseim, akikkel ellennék. Az egész élettől megy el a kedvem, és bármi más koncentrációt igénylő dolgokban hátrál, mert egyfolytába a saját balf*szságaimon pörög az agyam. Ráadásul egyre többet irígykedek másokra, akik sikeresebbek. Az idegen nők java részével nem is tudok a görcsösségem miatt felszabadultan ismerkedni, sőt, nem is szoktam kezdeményezni náluk komolyabb szándékokkal, mert tudom, hogy nálam a legtöbb férfitársam mérföldekkel jobb kommunikációban, én meg egy senkiházi sz*r vagyok, amikor beszélnem kell, mert veszettül nem jeleskedek benne. Egyszerűen nem vagyok képes szavakat f*sni megállás nélkül.
2011. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Bakker, hát csak rohadtul nyomasztó érzés, mikor a városközpontban, utcán, vagy bárhol egymással kézen fogva járó, csókolózó, társalgó nőket és férfiakat látok."

Van barátnőm, de ha nélküle látok ilyet, nekem is nyomasztó


"Ráadásul egyre többet irígykedek másokra, akik sikeresebbek."

Mitől lennének sikeresebbek? Nem jársz az ő helyükben, nem tudhatod....


De a az egésznek mi köze a szexhez???

Van barátnőm mégse feküdtünk még le egymással

2011. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja hogy neked van barátnőd, így az első csókon is túl vagy. Nekem utóbbiban se volt részem.
2011. szept. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Na most azért ne keverjük a csókot a szexxel, jó?

Sajnálom, hogy nem volt még részed benne, de jobban jártál szerintem mint aki prostival csinálja....

Attól még hogy szeretnéd nem lesz átok a jelenlegi helyzeted.

2011. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem érzed át a helyzetet, de nem baj, mert így a jó neked. :)
2011. szept. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!