Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kivel és hogyan tovább? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel és hogyan tovább? Ti mit tennétek a helyemben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Párommal 2 és fél évig voltunk együtt.mindketten most vagyunk 20 évesek vagyunk.Nagyon sok minden történt kettőnk között, miatta költöztem Pestre 1 éve,de mégsem lett jobb, sőt: egyre több problémánk lett: júliusban kiderült hogy babát várok, azonban 11 hetes koromban missed abom volt.kiderült hogy a baba 6 hetesen halt el, ls 4hétig hordoztam a kicsimet halottan...Depressziós lettem, nagyon kellett volna a segítsége, de egy hónappal az eset után kidobott, mondván azt hogy már nem szeret...Nagyon hamar egy másik kapcsolatba menekültem, méghozzá azzal a pasival kezdtem újra, akivel a párom előtt jártam.Ő volt az első nagy szerelmem...Idő közben a párom is meggondolta magát, és könyörögné vissza magát hozzám. Most nem tudom mit tegyek, egyikőjük sem közömbös nekem, nem tudok dönteni, harmadikat pedig úgy érzem nem tudnék magamhoz közel engedni.... Segítsetek kérlek!
2011. okt. 18. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Exed tuti nem kéne visszafogadni. Milyen már, hogy egy missed ab után fogja magát, és kidob, aztán meg teper vissza, mikor látja hogy mással vagy!


Felejtsd el. Ha ilyen ügyben nem áll melléd, akkor később mire számíthatsz? Ha akkor nem szeretett, akkor most se szeressen.


Szerintem maradj a mostani pároddal, az idő eldönti, hogy együtt kell-e maradnotok vagy sem.

2011. okt. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

harmadikkal semmi esetre se bonyolítsd tovább az életed!

szeirntem kérj a mostani párodtól 1-2 hét szünetet, de persze úgy, hogy egyikkel se találkozol közben. hivatkozhatsz az előtörő depressziódra, tanulásra... közben szerintem le fognak tisztulni benned az érzelmek.

2011. okt. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocsánat, felületesen olvastam el, valahogy átugrottam azt, hogy kidobott.

ESZEDBE NE JUSSON egy ilyen gerinctelen alakhoz visszamenni. még, ha már nem is érzett irántad semmit, akkor se a legnagyobb lelki bajban hagyom ott a barátnőmet!

2011. okt. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legelső párod úgy is kitartott melletted, hogy más babájával egykor terhes voltál. Mégis kelettél neki. Az a szemét meg kidobott egy ilyen helyzetben, nagyon durva. Nem hogy nem érdkelne, messziről elkerülném, ne is lássam!


Ne légy hülye! Majd lenne tőle még 1 gyereket, de közben le lépne aztán neveld egyedül 20 évesen. Erre vágysz? Kétlem!!!!

Becsüld meg azt, aki téged tisztelt és a bajban is elfogadott!


22/L

2011. okt. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!