Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá? Bővebben tovább olvashattok!

Figyelt kérdés

Van egy lány, nem beszéltem még vele soha. 17 éves vagyok a lány is 17. Neten akarok ráírni(msn), de hogyan kezdjem a beszélgetést? Egy suliba járunk Pesten. Jó kis ötletes tippeket várnák, amik viccesek, és jók :D Hülye kommenteket hanyagoljátok...


17/f


2011. szept. 13. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia, arra kérdésre, hogy van e kedved beszélgetni velem, ugyan az lenne a válaszod, mint erre?
2011. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy ő hány szendvicset visz a suliba mert te soha nem tudod belőni a napi adagod. Vagy többet vagy kevesebbet viszel mindig mint amire szükséged van. Ez tuti beválik ;)
2011. szept. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tajparaszt ***** válasza:
Bocs, hogy visszakérdezek de ha egy suliba jártok miért nem élőben beszélsz vele?
2011. szept. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-Te: Szia? Hogy vagy? Remélem nem baj h irtam, csak olyan kedvemben voltam :)

-Ő: Szia, nem baj :)

-Te: Amúgy rémlik h ki vagyok? Szoklak látni a suliban, stb. stb.

...Szépen elmagyarázod, kedvesen és egyben viccesen, h ki vagy, megkérded mi újság vele, miket kell tanulnia, kikkel, jár ki, hova...szal beszélgettek. csak ügyesen, sok sikert :)

2011. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz magadtól elkezdeni egy beszélgetést, akkor minek akarsz vele beszélgetni?


Ha valamit nagyon akar az ember akkor megy és csinálja. Nem húzza az időt minden hülyeséggel.

2011. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!