Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Átszakadt a szűzhártyám vagy...

Átszakadt a szűzhártyám vagy nem? Miből tudhatom meg?

Figyelt kérdés
A barátommal kipróbáltuk hogy milyen ha bedugja a péniszét. De abba kellet hagyni elég hamar (az most mindegy hogy miért). Akkor most átszakadt a szűzhártyám vagy nem? Mert egy kicsi fájdalmat éreztem meg utána picit véreztem is. De miből tudhatom meg biztosra?
2009. ápr. 21. 18:42
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
hahaha de viccesek vagytok. Nem elvileg úgy volt h lefekszünk csak hazajöttek a szülők és ugrott az egész. Védekeztünk és nem mondom meg hogy hány évesek vagyunk! Itt most én kérdezek, nem te! Bocs!
2009. ápr. 21. 18:52
 12/29 anonim válasza:
65%
Már bocs de ebből a kérdésből lehet következtetni a korodra is! Mit gondoltál ha bedugja miért ne szakadt volna át? Nincs külön szobád hogy féltek a szülőktől vagy mi? :D És lehet lepontozni ;)
2009. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
67%

Lóól. Ha nem lennél ilyen éretlen, akkor elmondanád. lefogadom h 15nél több nem vagy. Lehet h még soat is mondtam..:'D

18:45ös.

2009. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
80%
Ne haragudj , de te kértél segítséget .... úgyhogy szerintem lehetne más hangnemet is használnod .... Először tisztába kellene lenned ilyen alap dolgokkal , hogy mivel jár , ha lefekszel a pasiddal , utánna " próbálja meg bedugni a péniszét " .... Nem gondolod ?
2009. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
91%

Itt most én kérdezek, nem te, bocs... - pffff. Hú de nagy valakinek a szája...

Amúgy igen, átszakadt, de szerintem inkább arra gondolsz, hogy szűz vagy-e. Nem, nem vagy az, mert járt benned a párod pénisze.

2009. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
45%

MEG IS ÉRDEMELTED EZT AZ EGÉSZET!

remélem egy örök életre tanultál belőlle, az elsőre fel kell készülni, és nem csak úgyˇ"bedugni"! lefogadom nem vagy több 14-15-nél!!!

lehet, h. nem kéne még szexelned, ha még ennyit sem tudsz!!!!

2009. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudhatod meg. Szerintem azt sem tudod,hogy néz ki,ugyhogy ne is keresgéld..egyébként miért iylen fontos minden 14 évesnek,hogy megvan e még a szüzhártyája,ha már ugyis megpakolták?
2009. ápr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
37%
Mennyi idióta, kielégítetlen válaszoló...
2009. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
41%

Most mi a f*szért kell b*szogatni.. segítséget kért nem szidást ha nem tudsz normális dolgot menny a p*csába:@

Irigy vagy h téged nem pakoltak meg fiatal korodban csak később? te nyomi ;)

2009. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
62%

Kislányom!

Ha nem vagy tisztában a dologgal anyucidtól kérdezz mielőtt lefekszel valakivel.Amugy meg tul fiatal vagy még ehez térj vissza a barbi babához és ne akarj igazi babát pelenkázni

2009. ápr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!