Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Átszakadt a szűzhártyám vagy...

Átszakadt a szűzhártyám vagy nem? Miből tudhatom meg?

Figyelt kérdés
A barátommal kipróbáltuk hogy milyen ha bedugja a péniszét. De abba kellet hagyni elég hamar (az most mindegy hogy miért). Akkor most átszakadt a szűzhártyám vagy nem? Mert egy kicsi fájdalmat éreztem meg utána picit véreztem is. De miből tudhatom meg biztosra?
2009. ápr. 21. 18:42
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
76%
Attól még, hogy másoknak normális volt az első alkalom, nem kielégítetlenek... Csak elítélik az emberi butaságot.
2009. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
67%

Itt veszekedtek,bár csak sejtjük hány évesek.....én még pl ilyen idősen babáztam és még meg sem fordult a fejemben a szex,hadjátok őket majd 20 évesen úgy fognak kinézni mint a 30-35 évesek!Ha nekik ez kell?!Ugyanis minden kornak meglenne a maga szépsége,manapság bizonyos korszakokat átugranak!

(Megjegyezném ennyi idősen én egyáltalán nem bántam meg,hogy nem próbálkoztam még ilyenekkel!)

2009. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
73%
szerintem nem olyanoknak kéne tanácsot adni akik nem ehhez a korosztályhoz tartoznak... attol még hogy valaki ekkor még babázott és nem sexelt attol még másnak miért nem lehetne ?? és mi lett volna ha benyitnak hozzájuk ?? vszinűleg folytatták volna csak eléggé cinkes lett volna ettől függetlenül szerintem gyurjon a kérdező a fogalmazására és szereltessen zárt az ajtajára és nem fogsz hamarabb megöregedni mert már most nyomod.. nah jo sexet
2009. ápr. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
56%
sztem igen am h hivnak?
2009. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

16:01 vagyok :Tudod mit nyomjátok, hadd szóljon!!!!:P

Ez nektek már csak ennyi érzelem igaz nem sok van benne,de legyen.Végülis mindenki úgy alakítja az életét,ahogyan akarja!

2009. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

ezaz csak lazán XD 16:18nak hívnak

am szted mi igen ??

2009. ápr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
há b@sszatok nyugottan csak védekezzetek jenni v kati v nori v vivi v reka v berni v tökmindegy(most csak elmontam néhány haverom akai igy jártak mint TE)
2009. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

14 éves koromban is babáztam még néha, már az osztálytársaim régen nem, de én valahogy még mindig igényeltem ezt! 15 évesen már nem babáztam, de mást kellett játszanom, az udvaron, vagy akármi, mert még annyira gyerek voltam. 16 éves voltam mikor észrevettem, hogy egyáltalán léteznek fiúk a világon. 17 évesen még messziről vihogtam rájuk, annyira szégyenlős voltam. Akkor csókolóztam először, és már 18 elmúltam amikor lefeküdtem a barátommal (így utólag: elsiettem!!!) most 22 vagyok, kiegyensúlyozott vagyok mert olyan volt a gyerekkorom is.


Ilyen életük a mai fiataloknak soha nem lesz már, mert ezeket kőkeményen ütni kéne ahhoz hogy normálisan nőjenek fel!!!

2009. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, hogy ki hány évesen mit csinált! Teszek rá, nehogy már kioktassatok. Egy egyszerű kérdést tettem fel, miért kell bunkózni meg cikizni? Mert ettől marha nagy menők lesztek mi?! Szánalmasak vagytok. (Akinek nem inge ne vegye magára)És ami a legjobb hogy még egy értelmes választ se tudtatok adni! Na mindegy teszek rá, mert már megoldódott a helyzet és minden oké!
2009. máj. 3. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!