Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ha szeretkeztek egy...

Fiúk! Ha szeretkeztek egy csajjal, behatolásnál meglehet állapítani hogy szűz-e még vagy sem?

Figyelt kérdés
17/l
2011. szept. 11. 01:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Még nem volt szűz csajom szóval nem tudom.

Elméletileg valamit érezni kéne és az pár mp után úgyis meglátszik. Ha szűz vagy és nagyon akarod tudni gyere el hozzám és akkor gyakorlati tudás alapján tudok majd válaszolni.

2011. szept. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell eljutnom a behatolásig,hogy tudjam mi a pálya.

Egy szűzzel a melltartója levétele is egy küzdelem,nem hogy dugásig eljutni vele.

2011. szept. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Tajparaszt ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Másból igen.

Őszinteség rulez.

2011. szept. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
75%
ez engem is érdekelt :D
2011. szept. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 krvua ***** válasza:
84%
véres lesz a pömpölőd akkor és nem akkor pömpölgeted amikor éppen havibaja van vagy van akkora pömpölöd hogy az ő pömpölő nyilása szétrepedjen akkor valszeg még szűz de a te eszeddel inkább nem kéne semmit se pömpölgetni mert az utódod elég hülye lesz.
2011. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Hallasz egy reccsenő hangot.
2011. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Már az előtt meg lehet állapítani a viselkedéséből. És még csak nem kell hozzá nagy észlények se lenni.
2011. szept. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

@krvua

Én a helyedben nem pofáznék intelligenciáról ha már normálisan is képtelen vagy írni! úgyhogy nekem te csak ne pampogj kis szaros kölyök! :P

2011. szept. 11. 21:40
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
szűz kislányt akarsz játszani?????
2011. szept. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre nincs Egyértelmű válasz! Nekem 5 szűz lány volt az életemben. (2 rémálom és 3 csodálatos)De volt akinél csak a viselkedéséből és persze, azért is mert azt mondta, lehetett megtudni, hogy szűz, de amikor végre megtörtént a dolog, akkor teljesen simán belement(mármint a pénisz). Volt akinél érezni lehetett a behatoláskor, hogy bizony most csúszott át a "szűkhatáron". De csak két lány vérzett utána egy kicsit. Szóval ez nem kiszámítható dolog!
2011. szept. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!