Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ha szeretkeztek egy...

Fiúk! Ha szeretkeztek egy csajjal, behatolásnál meglehet állapítani hogy szűz-e még vagy sem?

Figyelt kérdés
17/l
2011. szept. 11. 01:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

16.57, ez nem igaz. rólam a viselkedésem alapján mindenki azt hitte (a közvetlen társaságom, én nem reklámoztam, ők képzelegtek), hogy teljesen ártatlan vagyok, holott pont volt egy nem hivatalos kapcsolatom (leginkább szex) valakivel. de mivel nem vertük nagydobra, és félénk voltam, mindenki azt hitte, hogy szűz vagyok. újakkal most is félénk vagyok, holott majdnem 36 vagyok, viszont, mikor az elsővel elértem odáig (ami nem ment könnyen, de eljutni oda most se két nap), akkor ő meg meglepődött.

és nem kell vérezni se, reccsenés se kell, nem mindenki vérzik ám.

2011. szept. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

21:09


Azt hogy mit sugárzol kifele, és mit lát a párod aki melletted fekszik nem 1 és ugyanaz.

2011. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
a viselkedésből alig ha meg lehet állapítani. szerintem ritkán. ha akarsz, azt játszol meg, amit akarsz...
2011. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
nem kell hozzá játszani. én alapból nem vagyok egy gyorsan bedőlő típus, viszont a szexben - ha már eljutottunk odáig - nagyon is szenvedélyes vagyok. de odajutni nem egyszerű. pl. az elsőm - akivel utána is szexkapcsolatban voltunk, mikor nem volt másik - még mindig ezt emlegeti és szereti bennem. hogy a gátlásos kislányból az ágyban egy vad nő lesz... és az elsőnél is így volt már. és ennek már 14 éve.
2011. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 22:15


akinek görcs van a gyomrában, meg valamekkora félelem érzése az elsőnél, az aztán tényleg meg fogja játszani magát.

2011. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!