Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nyitott vagy csukott szemmel...

Nyitott vagy csukott szemmel szeretkeztek általában ? Nagyon izgulok, 15 éves vagyok és még szűz.

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 07:49
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
63%

lényegtelen hogy nyitva vagy csukva.

még pihentesd ezt a dolgot nagyon fiatalon nem jó elkezdeni,mint ahogy az éretlen gyümölcsöt sem szeded le

miért?

mert vacak íze van

várj még nem hajt senki.

szurkolok

2009. febr. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Ez annyira lényegtelen, hogy el sem tudod képzelni.
2009. febr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
72%
ha ilyeneket kerdezel, akkor kerlek ne szeretkezz meg sehogy.... Ha erett lennel ra (nem csak kor szempontjabol, bar szerintem abbol sem vagy, hanem lelkileg), akkor eszedbe sem jutna ilyen kerdes, ugyanis ezek a dolgok ösztönböl jönnek, korral, tapasztalattal, erettseggel....
2009. febr. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%

Ha ronda a pasi akkor csukott szemmel, ha jóképű akkor nyitott szemmel.

Te viszont még sehogyse csináld! Várj még 2-3 évet.

2009. febr. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
55%
bocs hogy itt oltok néhány előttem szólót, de nem az volt a kérdés h mikor kezdje el , meg amúgy is már bocsi a nyers fogalmazásért de mi közötök van hozzá hogy mikor kezdi?! Akkor kezdi el amikor ő jónak látja!Amúgy nekem és a kedvesemnek mindig csukva van a szemünk szerintem úgy romantikusabb :)
2009. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
65%
az elöttem lévö teljesen igaz választ adott.halgass rá . jah és amugymeg azis lehet hogy arra se tudsz majd gondolni hogy "most be van csukva a szemem vagy nem?" mennyei a szex de csak ha élvezed nemszabad görcsölni semmin.(föleg ne ilyen apróságon) ahogy érzed ugy csináld jah még valami ,gumi mindkettötöknél legyen legalább egy.:D:D!
2009. febr. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
nekem többnyire csukva van a szemem, de néha kinyitom, hogy lássam a párom arcát. neki majdnem végig nyitva van a szeme, azt mondja, szereti nézni, ahogy élvezem:)
2009. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%
hoppsz, előző: lány voltam.
2009. febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
46%
én is 15 éves leszek...és még nem szeretnék szexuális életet élni csók jöhet deh a szexuális élet még várhat sztem várj még 1-2 évet mertmég fiatal vagy....
2009. febr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

valóban fiatal vagy....nekem néha nyitva néha csukva van......van hogy közben egymás szemébe nézünk, de amikro szorosan magához ölel akkor csukva van...



P. Rita

2009. febr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!