Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Titeket felizgat ha egy...

Fiúk! Titeket felizgat ha egy fiatalabb és tapasztalatlan lányról van szó?

Figyelt kérdés
Pl: ha szűz, az úgy sokkal izgalmasabb, vagy ha még az első csókja sem volt? mert úgy tudom, egy férfi élvezi, ha ezeket az erényeket elveheti választottjától és hogy neki adja, ez ilyen plusz számotokra? :)
2011. szept. 15. 22:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
49%
ne élj vissza azzal, hogy szűz vagy mert ha felgerjeszted a fiúkat és csak játszol velük, de nem akarsz semmit, megutálnak. Annak add amid van aki méltó arra mert csak egy van.
2011. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%

Hát ha arról van szó,hogy tanítgatni valami újat,az érdekes lehet valakinek (nekem nem volt az),de ha nagyon szexelni akarok,akkor nem azzal akarok b*szakodni,hogy magyarázgassam,hogy mi mire való.

21/F

2011. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
47%
Hát engem szerfelett. A lényeg hogy tudjon járni meg beszélni úgy ahogy. Ha nincs még személyije az nempara!
2011. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem azért kérdezem, mert ingerelni akarok bárkit is. egyszerűen kérdezem, hogy valóban igaz-e hogy a mai férfiúk igazából gyorsan akarnak mindent... ezért nem tökölnek egy még érintetlen lánnyal.
2011. okt. 7. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!