Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért zavar hogy a barátom...

Miért zavar hogy a barátom fél évvel fiatalabb nálam? Volt már fiatalabb pasitok?

Figyelt kérdés

eddig csak idősebb barátaim voltak.. mindig 3-4 évvel legalább idősebb... ő meg fiatalabb és ez zavar.. csak nem tudom miért.. :// kinézetre olyan mint egy 19 éves.. tőlem sokkal magasabb is meg kivan építve is.. Nektek volt már ilyen érzésetek azért mert fiatalabb volt??

17/L


2011. aug. 26. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
óó nem lehet hogy a személyisége gyerekes(ebb nálad) ?? az lehet ott a gond, nem más. kinézet?.. kit érdekel? :D
2011. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
60%
fél év az semmi. azért zavar téged, mert a társadalmi nyomás azt sulykolja, hogy a fiúnak kell idősebbnek lennie, mert száz évvel ezelőtt a férfinek meg kellett teremtenie az egzisztenciát, hogy el tudjon tartani egy háztartásbeli feleséget, és ez évekbe telt, a nő meg rögtön férjhez mehetett, amint felnőtt. az emberek meg még nem jutottak el odáig, hogy a mai kapcsolatokra ne a száz évvel ezelőtti házassági szokásokat akarják alkalmazni.
2011. aug. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
47%
ja és belőlem inkább valami plusz gyengédséget vált ki, ha egy fiú fiatalabb :) persze nem sokkal, max 3-4 év (de olyan se kéne, aki idősebb nálam ennél többel).
2011. aug. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jedwardlove válasza:
Megértelek,de ha sokáig együtt lesztek,elmúlik!Ne gondolj a korkülönbségre,ha szeretitek egymást!
2011. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem szinte csak fiatalabbak voltak. kb. másfél évvel, én 75-ös vagyok, ők 77-esek. ráadásul, sorrendben volt 77 január, aztán 77 február, aztán 77 március...(nem direkt:P
2011. aug. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Remélem tényleg elmúlik ez az érzés.:D
2011. aug. 29. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!