Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon jol dontottem? Mi a...

Vajon jol dontottem? Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

Par honapja tetszik nekem egy srac, aki iden eretsegizett. Mindent megtettem hogy felfigyeljen ram, irosgattam neki, haverkodtunk stb.

A fiu tisztaba volt vele h nekem tetszik mar az elejetol fogva.

Egyszer megkerdezte hogy mikor akarom elvesziteni a szuzessegem, en meg azt mondtam neki hogy ez kialakul, nincs konkret tervem.

Utanna nem beszeltunk sokaig, meg vegul, szo szot kovettbe, kinyogte hogy randizna velem, de egy honapnal tobbet nem varna ahoz hogy lefektessen. En mondtam neki hogy nallam ez nem fog menni, de most meg orlodok mivel nekem nagyon tetszett [tetszik] az a srac, s nem tudom hogy jol dontottem-e.

Nektek mi a velemenyetek errol?


2011. szept. 17. 14:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha neked ilyen fontos, akkotr keress mást, én nem várnék vele ennyit 20L
2011. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Ne bánkódj, jól döntöttél!

Majd eljön az aki szerelmes beléd és te is szerelmes vagy belé.

És akkor nem lesz kérdés, hogy ő az igazi és neki adod oda magad.


Sok boldogságot!

2011. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Könnyű préda vagy . Lefektet aztán kipaterol. Sok sikert.
2011. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy erre a kérdésre te saját magad tudod megadni a legjobb választ! Mert te ismered a saját vágyaidat legjobban! Az biztos, hogy a fiú nem szerelmes, nem akar mást csak a testedet. Ez önmagában nem is lenne olyan nagy baj, ha ez téged nem zavar és te sem akarnál mást! Minden estre az biztos, hogy egy olyan fiúval, akivel kölcsönös a szerelem sokkal nagyobb és tartalmasabb élmény lenne!
2011. szept. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lukaszdtasd ki magad és akkor utána már könnyebb lesz más fiúkkal ha mégse jönne össze vele.De gumit használjatok.
2011. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen h milyen emberek vannak...és ezt úgy mondom, h én is pasi vagyok, és nem is éppen egy szent.. Perszehogy jól döntöttél, ne is gondolkozz ezen, csak összetörte volna a szivedet egy hónap után, aztán még lehet ki is gúnyol másoknak, h milyen könnyen megkapott. Te pedig tutira megbánnád, h nem vártál valami rendes srácra, aki tényleg magadért szeret. Remélem segitettem neked.
2011. szept. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!