Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a fiatalok egyre korábban kezdenek el nemi életet élni? Ti hány éves kortól találnátok ideálisnak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 00:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 15 alatt előbb legózzanak, mint szexeljenek. Afölött komoly kapcsolatban és nem egy diszkóban elveszíteni azt mondom, hogy oké, csinálja ha úgy boldog.
2011. aug. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
22 vagyok és nem élek nemi életet sose éltem még.gáz vagyok???...mai világ...
2011. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát én 16 éves voltam, mikor elvesztettem, fél éve voltam akkor kapcsolatban. utána még 3 és fél évig együtt voltunk. sokak szerint még 16 évesen is korai... de én nem érzem ezt. sztem a körülményektől függ. komoly kapcsolatban akkor, amikor idejét érzik.
2011. aug. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Majdnem 16 voltam. Nos, szerintem sem lenne szabad 15 alatt elkezdeni, ill. 15 után is csak akkor, ha normális a partner... Csak azért, hogy elveszítse az ember a szüzességét, nem szabad szexelni... majd eljön az ideje egy kedves partnerrel...
2011. aug. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ideálisnak? mindenki máskor érik meg rá, én még most 22 évesen is nagyon gyerek vagyok, tudom magamrol, nemsok komolyság szorult belém, pedig már kéne. de vannak akik ennyi idősen már szinte házasodnak, és dolgoznak, családotalapitanak. szoval ideális kort nehéz lenne meghatározni. viszont mindenképp olyannal célszerű akit szeret az ember, és ez kölcsönös, akkor nem lehet gáz.


arrol meg hogy egyre korábban? hát ez régen is hasonlóan volt, csak nem ilyen tömegesen esetleg, meg nem került ennyire nyilvánosságra. amúgy meg csak azt sajnálom hogy úgy csinálják h azt se tudják miért csinálják meg mit csinálnak kb... aztán mire rájönnek addigra van 1-2 nemi betegségük meg tulvannak már netán abortuszon is... ezt szvsz egy normális neveléssel el lehet kerülni. normális családok fiai lányai is vannak akik már nagyon fiatalon kufircolnak, de azér mégis jobban tudnak vigyázni magukra, mert szüleik is tudják hogy mire hivják fel a figyelmük. én már 15-16 évesen bőven kivoltam okitva itthon, utáltam is h Anyum folyton ezt mondogatja, mert közelébe nem kerültem a lányoknak még abban a korban. igaz, lehetett volna.

őszintén ideálisnak akkortól találnám amikor már komolyan éretten gondolkodik valaki. szerintem ebbe még nemfeltétlen tartozok bele minden téren, 22 évesen sem. mégis a vágyak azok vágyak, és azért vagyunk hogy valóraváltsuk azokat. szoval csak óvatosan, csinálja mindenki amit megtud valósitani a vágyaiból, ennyi...

2011. aug. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én se élek még nemi életet,pedig 15-16 éves koromban buktak rám a csajok,csak úgy gondoltam,hogy mind komolytalan,ezért nem is láttam értelmét.Meg így visszatekintve én se voltam valami komoly ember.Szerintem mindennek eljön a maga ideje és nem feltétlenül kell egy olyannal lefeküdni első alkalommal akitől utána az égadta világon semmit sem vár az ember utána.Én még várni fogok vele pár évet,vagy legalábbis addig amíg megtalálom hozzá a megfelelő lányt.


20/F

2011. aug. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Ehhez ismerni kellene az adott embert hogy meg lehessen mondani. Alapvetően én úgy gondolom 16-17 évesen már normális elveszíteni a szüzességet. 13-15 évesen nem tartom jónak. Bár hozzátenném, hogy láttam már nagyon éretten és felelősségteljesen viselkedő 15 évest, és iszonyatosan gyerekes és felelőtlen 17 évest is, aki még az alapvető szexuális dolgokkal se volt tisztában mégis csinálta.

Én 14 évesen már vágytam a szexre, érdekelt, akkoriban úgy érzetem én már készen állok rá. Így visszagondolva óvatosság, felelősségteljesség szempontjából nem hiszem hogy kevesebb voltam akkor mint most, de nagyon más voltam még és talán korai lett volna akármennyire is késznek éreztem magam rá. Egyébként még mindig szűz vagyok, 19 éves. De nem bánom, hogy nem történt még meg. Így felnőtt fejjel már más lesz és talán jobban si megválogatom majd hogy ki legyen az akivel megtörténik. Mert ha már eddig vártam, akkor nem fogom magam akárkinek odaadni, csak azért hogy essek már túl rajta mert le vagyok maradva.

19/L

2011. aug. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az a véleményem hogy 17 év alatt semmiképpen sem kéne,nem elég érettek,sem testileg,sem lelkileg bármennyire is úgy gondolják,17 évesen is komoly kapcsolatban min fél,1 év együtt járás után, alatta semmiképp annyira gyerekek,felelőtlenek,felesleges olyan korán kezdeni, és 19 évesen veszítettem el a párommal akivel a mai napig együtt vagyunk,és nem ő volt az első barátom nem kell rögtön lefeküdni az első barátjával az embernek még ha "halálosan szerelmes" is
2011. aug. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tartom jónak. 13-14 évesen a mai fiatalok nem is értik mit csinálnak. Elég aggasztó hogy az orális és az anális szex sokak számára nem számít semminek, ismerek olyanokat akik a fenti kettőt már évek óta csinálják és büszkén hirdetik hogy ők még szűzek (17évesek).


Szerintem 17 éves kor körül lenne az ideális, de sok függ az adott személytől. Az a fontos hogy mire eljut idáig, addigra már benőjön a feje lágya és ne divatban álljon neki a szexnek.

2011. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

15-16 év alatt SEMMIKÉPPEN. Később is csak akkor, ha kellően utánanézett a dolgoknak, tud megfelelően védekezni.

Én 15 voltam, egy éve jártam az akkori barátommal, plusz utána még két évet. De tudtam mindent a teherbeesésről és a védekezésről. Soha, egyetlen egyszer sem volt olyan, hogy "elfelejtettem" volna védekezni.

Sajnos sokan még 18-20 évesen is teljesen sötétek hozzá:(

2011. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!